Кредит на 30 000 грн. онлайн

Мікрофінансові організації, що займаються оформленням грошових позик, сьогодні надають свої послуги в режимі онлайн. Тепер кожен громадянин України може звернутися в будь-яку з кредитних компаній і отримати оперативну фінансову підтримку без застав і поручителів. Використовуйте корисну інформацію, надану на сайті, і замовляйте потрібну вам суму, не виходячи з дому.

Кредит на 30000 грн. (рус)

рекомендуем
MoneyVeo: микрокредиты, отзывы, преимущества, недостатки Читать отзывы
На срок
1 - 30
Дней
Сумма
до 17 000
На карту
Ставка
0,5%
В день
Рассмотрение
1 минута
• все оформляется онлайн без личного присутствия;
• высокий процент одобрения заявок.
рекомендуем
СС Клон: займ 24 / 7, оформить, отзывы, преимущества, недостатки Читать отзывы
На срок
до 65
Дней
Сумма
до 15 000
На карту
Ставка
0.01 - 1,65%
В день
Рассмотрение
10 минут
• не требуются справки, залоги и поручители;
• решение о выдаче кредита (в течение 10 минут).
На срок
1 - 30
Дней
Сумма
до 15 000
На карту
Ставка
0.99%
В день
Рассмотрение
5 минут
• возможность пролонгации на 7, 15, 30 дней;
• безопасно - все финансовые операции и данные клиента надежно защищены.
На срок
1 - 30
Дней
Сумма
до 7 000
На карту
Ставка
0.01%
В день
Рассмотрение
5 минут
• удобная и понятная анкета клиента;
• максимально-высокий уровень одобрения займов.
работает 24/7
MyCredit: Процентная ставка, отзывы, преимущества, недостатки Читать отзывы
На срок
1-30
Дней
Сумма
до 10 000
На карту
Ставка
0 - 1.6%
В день
Рассмотрение
10 минут
• круглосуточная подача заявки: быстрые кредиты в режиме 24*7;
• возможность оплатить кредит частями с начислением процентов только на остаток по кредиту.
На срок
7-30
Дней
Сумма
до 20 000
На карту
Ставка
0.7%
В день
Рассмотрение
15 минут
• не нужно предоставлять справки или поручителей;
• для оформления заявки нужен только ИНН и банковская карта;
На срок
до 60
Дней
Сумма
до 20 000
На карту
Ставка
до 1,99%
В день
Рассмотрение
10 минут
• всегда и полностью онлайн — сервис работает 24/7 без перерывов, выходных и праздничных дней;
• новогодняя акция, которая позволяет выиграть 10 000 гривен каждый день.
Смотреть весь список МФО

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті в МФО MoneyVeo

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

Кредит на 30000 грн. без довідок і поручителів

Швидкий кредит без довідки про доходи - популярна послуга, яка користується високим попитом у широкого кола населення. Щоб одержати невелику суму до зарплати, тепер не потрібно блукати по родичах і оббивати пороги банків. Взяти гроші в борг на короткий термін без зайвого головного болю і клопоту з документами можна в одній з кредитних організацій, що надають громадянам швидку фінансову допомогу через мережу Інтернет. Так, наприклад, щоб отримати кредит на 30000 грн. без довідок і поручителів досить відправити заявку онлайн і дочекатися позитивного вирішення питання.

1. Особливості оформлення онлайн позик

Претендувати на отримання короткочасної матеріальної підтримки може кожен повнолітній громадянин, який проживає в Україні. Перешкодою не стане навіть негативне кредитне минуле. Правда, для позичальників з поганою кредитною історією в цій або іншій МФО організації існує висока ймовірність відмови. Проте вбільшості випадків кредитори йдуть назустріч клієнтам і дають їм можливість підняти свій рейтинг в очах потенційних спонсорів.

Алгоритм отримання грошей в борг через інтернет виглядає наступним чином:

 1. Виберіть з переліку фінансових організацій найбільш відповідну вашим вимогам.
 2. Заповніть та надішліть заявку онлайн (рекомендується відразу в кілька МФО).
 3. Підготуйте скан копії паспорта та ідентифікаційного коду, а також банківську карту.
 4. Підтвердіть своє рішення кодом з СМС.
 5. Отримайте схвалення і чекайте зарахування грошей.

Відправляючи заявки в кілька організацій відразу, позичальник значно підвищує свої шанси на отримання потрібних йому коштів. І навіть якщо усі МФО винесуть позитивне рішення, то людина може спокійно вибрати найбільш вигідні для неї умови, і вже потім почати оформляти кредит.

Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!

2. Різниця між мінікредитом і банківським кредитом

Сьогодні взяти гроші до зарплати в Україні вважається звичайною справою. Багато людей вже давно перестали розраховувати на банки, вважаючи за краще звертатися в установи з більш лояльним ставленням до клієнтів.

як оформити гроші в займ на 30000 гривень, необхідні документи

Щоб взяти термінові гроші в борг, людині не потрібно збирати об'ємний пакет документів і залишати в заставу нерухомість або інше цінне майно. Досить надати паспорт і код платника податків, і необхідна сума незабаром з’явиться на банківській картці.

Найчастіше люди вважають за краще отримати мікрокредит на карту Приватбанку без дзвінків і фото, але гроші онлайн можуть бути перераховані й іншими способами. З умовами переказу пропонується ознайомитися ще на стадії оформлення заявки. У перелік банків, які користуються довірою українських споживачів, входять:

 • Monobank;
 • Raiffeisen Bank;
 • ПУМБ;
 • OTP банк;
 • Ощадбанк;
 • Укрсиббанк;
 • ProCredit Bank

Зазвичай МФО кредитують на відносно невеликі терміни. І в цьому їх головна перевага перед банками, так як останні намагаються уникати короткострокового кредитування, вважаючи його нерентабельним. Мікропозики також не складають особливого інтересу для банківських організацій, тому що банки вважають за краще працювати з великими сумами, які вимагають надійної застави.

Звернувшись в мікрофінансову організацію, людина може розраховувати на те, що її проблема буде вирішена протягом 10-15 хвилин. Для цього не потрібно нікуди їхати. Вся процедура відбувається онлайн, без зайвих формальностей і тяганини з документами.

3. Особливості та переваги онлайн кредитування

Україна - європейська країна з добре розвиненою системою мікрокредитування. Десятки тисяч користувачів вже пішли від традиційних банківських схем і успішно використовують всі вигоди онлайн позик. До основних переваг такого виду кредитів відносяться:

 • Зручність оформлення заявки.
 • Оперативне прийняття рішення і моментальне зарахування коштів на карту обраного банку.
 • Видача без довідки про доходи.
 • Доступність для широкого кола громадян, починаючи з 18 років.
 • Конфіденційність наданих позичальникам даних.
 • Постійні клієнти можуть розраховувати на більш м'які умови і участь в різних акціях і програмах лояльності.

МФО надають свої послуги в режимі онлайн цілодобово і без вихідних. І це ще один вагомий плюс на їх користь. Звернутися за отриманням грошей в борг може студент, пенсіонер, підприємець і тимчасово безробітний.

Однак такі організації так само, як і банки, намагаються уникнути зайвих проблем і вважають за краще працювати з клієнтами з бездоганною фінансової репутацією. І якщо у позичальника було більше одного прострочення по позикам, то існує ймовірність, що йому відмовлять. Виявлення безвідповідальних платників відбувається за допомогою системи скорингу. Таким чином, МФО виробляють оперативний моніторинг кредитних історій і прискорюють процес видачі грошей.

займ під 0%*
Vashagotivochka.ua: гроші до зп, відгуки, переваги, недоліки Читати відгуки
На строк
1 - 16
Днів
Сума/Спосіб
до 7 000
На картку
Ставка
0 - 2%
В день
Розгляд заявки
15 хвилин
• не потрібне фото або ксерокопія документів
• без довідки про доходи

4. Умови отримання позики в 30000 грн.

Щоб взяти гроші в кредит на 30000 грн, спочатку необхідно знайти кредитора, готового позичити цю суму без документального підтвердження платоспроможності клієнта. Для цього потрібно уважно вивчити перелік організацій, що надають подібні види послуг.

У кожної мікрофінансової компанії існують свої обмеження за розмірами позичок і термінів їх повернення. Деякі видають тільки скромні суми в 2-3 тисячі гривень і навіть без відсотків, а інші дають в борг десятки тисяч, отримуючи при поверненні грошей солідні дивіденди.

Клієнти МФО зацікавлені в швидкому погашенні боргу, так як свої ризики компанії страхують збільшеними процентними ставками. Але якщо людина вчасно розраховується з кредитором і не нарощує заборгованості, то переплата буде цілком адекватною і не вдарить по кишені.

Скарги на непосильні умови МФО в основному надходять від позичальників з регулярними простроченнями, які істотно збільшують остаточну суму. Ця категорія клієнтів зазвичай потрапляє в чорні списки злісних неплатників і вже не зможе скористатися послугами швидких позик.

5. Кому видають мікрокредити

Якщо людині терміново знадобився кредит 30000 грн, то вона цілком може розраховувати на допомогу мікрофінансових структур, які сьогодні видають позики практично всім бажаючим. Щоб терміново оформити гроші в кредит без відмови в Україні, потенційний позичальник повинен відповідати декільком вимогам, в тому числі:

 • Мати українське громадянство.
 • Володіти діючою картою будь-якого українського банку.
 • Бути повнолітнім і не старше 75 років.
 • Мати постійний доступ до інтернету і мобільної мережі.

При заповненні анкети важливо не допускати помилок і вказувати тільки реальні дані. Відомості в будь-якому випадку будуть перевірятися. І якщо вони виявляться недостовірними, то заявка буде відхилена.

Історія попередніх позик також грає важливу роль для потенційних кредиторів. Кожна компанія вважатиме за краще мати справу з добросовісним і відповідальним платником, який чітко виконує усі пункти підписаної угоди.

6. Розрахунок процентних ставок

Використання кредитних коштів означає оплату певних витрат компанії-кредитора. Розміри цих витрат виражаються в процентах від основного боргу. Процентні ставки кожна Мікрофінансова установа встановлює на свій розсуд. Середня ставка коливається в межах 1-3% на добу. Нарахування відсотків відбувається щодня, тому що позички видаються на короткі терміни. Перед укладанням кредитного договору одержувачу рекомендується:

 • Уважно вивчити умови отримання позики, звернувши увагу на процентну ставку і метод погашення.
 • Уточнити схему нарахування відсотків.
 • Підрахувати реальну переплату.

Багато МФО розміщують у себе на сайті спеціальний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати загальну суму до виплати. Але все-таки цей момент найкраще уточнити ще раз при підписанні договору.

рекомендуємо
Дінеро: кредит 24 7, до 23 тисяч гривень на картку, відгуки, переваги, недодіки Читати відгуки
На строк
7 - 45
Днів
Сума/Спосіб
до 23 000
На картку
Ставка
1,1-1,9%
В день
Розгляд заявки
15 хвилин
• перший кредит до 15 тисяч гривень;
• работа сервісу в режимі 24/7.

7. Повернення кредитних коштів

Позика, отримана в мікрофінансовій компанії, миттєво зараховується на рахунок позичальника. І з цього моменту він може використовувати отримані кошти на свій розсуд, не забуваючи про терміни повернення боргу. Повертати позичені гроші можна в Україні цілодобово, використовуючи функціонал особистого кабінету, платіжні термінали, електронні гаманці, а в денний час каси банку. Для цього необхідно знати реквізити компанії. Ці дані зазвичай вказуються в самому договорі. Історія всіх проведених операцій буде доступна в особистому кабінеті позичальника.

При закритті боргу найкраще підстрахуватися і повідомити про це представника компанії. Документом, що підтверджує повне погашення позики, стане довідка про відсутність заборгованості. Її можна взяти в офісі МФО.

У разі виникнення проблем з виплатою позики деякі клієнти допускають серйозну помилку, починаючи ховатися від своїх кредиторів і нерідко доводять справу до передачі боргу колекторам. Щоб зберегти свою фінансову репутацію незаплямованою, позичальник повинен зв'язатися з представником МФО і повідомити про ситуацію, що склалася. У цьому випадку йому буде запропоновано пролонгувати або реструктуризувати борг. Ще один варіант вирішення проблеми - закрити зобов'язання за старим договором і укласти нову угоду на більш лояльних умовах.

8. Особистий кабінет

Відразу ж після укладення договору позичальник отримує електронний ключ від свого особистого облікового запису на сайті МФО. Тут буде відображатися вся важлива інформація по зробленим платежам і строкам погашення боргу. Крім того, зайшовши в персональний кабінет, боржник може в терміновому порядку здійснювати поточні платежі. Це вважається найбільш безпечним і надійним способом оплати. Гроші відразу ж йдуть за призначенням і сума боргу зменшується.

9. Програма лояльності

Щоб залучити нових клієнтів, мікрофінансові організації намагаються пропонувати максимально вигідні умови отримання позик, використовуючи для цього різні маркетингові інструменти. Деякі МФО пропонують новачкам оформити кредит під 0 відсотків. Не залишаються без уваги і постійні клієнти. На знак подяки за сумлінне виконання фінансових зобов'язань позичальників заохочують збільшенням пільгового періоду і зниженням процентних ставок.

Напередодні свят кредитні установи проводять цікаві акції та роздають промокоди, що дозволяють отримати клієнтам при оформленні позики серйозну вигоду. Промокоди діють обмежений період часу. Після закінчення певного терміну вони втрачають свою силу. Активація коду відбувається при видачі позики.

Звернувшись за позикою в МФО, позичальник повинен реально оцінювати свої фінансові можливості і відповідально ставитися до всіх взятих на себе зобов'язань. Тільки в цьому випадку співробітництво з кредитною компанією пройде на взаємовигідних умовах, і в перспективі ви завжди зможете розраховувати на своєчасну матеріальну підтримку на ще більш лояльних умовах.

10. Висновки експерта

Оформити кредит на 30 000 гривень можливо не тільки в банку, де вас чекають ретельні перевірки кредитної історії, платоспроможності, збору великого пакету документів, але і в МФО - сервісах миттєвих позик як готівкою так і онлайн на карту через інтернет. Ці установи успішно зарекомендували себе не тільки на ринку України, але і в багатьох країнах Євросоюзу та СНД, що свідчить про їх релевантність. Вся процедура отримання позики займає 15-30 хвилин, що є великим плюсом даного виду кредитування.

Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Вам могут подойти:

Кредит Каса: микрозайм на карту, без справки о доходах, отзывы, преимущества, недостатки
до 10000
На карту
Читать
Vashagotivochka.ua: микрозайм, отзывы, преимущества, недостатки
до 7000
На карту / наличными
Читать
СС Лоун: быстрый займ на карту без звонков, Деньги в кредит онлайн, отзывы, преимущества, недостатки
до 15000
На карту
Читать
Е-гроши: деньги в долг, отзывы, преимущества, недостатки
до 20000
На карту
Читать