СС Лоун Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 65 днів

Сума: до 15 000 грн.

Проценти: 0.01 — 1.65% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 10 хвилин

Вік: від 20 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Отзывы CcLoan (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в CCloan
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в ССЛоун?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо СС лоун не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в СС Лоан?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про СС Лоун
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про сс лоун

Часто трапляються ситуації, коли прямо зараз потрібні гроші до зарплати, на невеликий період часу. В цьому випадку виникає логічне запитання: де взяти кредит? Сучасні технології дозволяють скористатися зручним сервісом та отримати кредит онлайн на карту. Одним з таких ресурсів є CCLoan.

1. Умови кредитування в СС Лоун

Умови позики СС Клон

Кредитний ліміт від 400 до 15000 грн.
Процентна ставка, % 0,01% для нових позичальників, клієнти, у яких вже була історія позики, можуть скористатися акцією «приведи друга»
Термін кредитуваннядо 65 днів
Вік позичальникавід 20 років
ДокументиПаспорт громадянина України, ідентифікаційний код, банківська карта українського банку
Спосіб отримання грошових коштівна банківську карту
Додатковонеобхідно мати доступ в інтернет і функціонує мобільний телефон із зазначеним номером

1.1. Процентна ставка

Процентна ставка для тих, хто вирішив взяти кредит ССКлон перший раз, становить 0,01%. Попередній розрахунок клієнт може зробити самостійно, скориставшись калькулятором на нашому сайті. У віконце треба задати бажану суму позики, нижче з’явиться розрахунок суми відсотків і загальної суми, яку необхідно буде повернути. Калькулятор простий і всі дії на ньому інтуїтивно зрозумілі.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

CCLoan — це сучасний сервіс, що надає швидкі позики онлайн зручно і на вигідних умовах.

Сервіс має незаперечні переваги:

 • можна взяти гроші в борг онлайн швидко і прямо з дому;
 • не потрібно заповнювати численні анкети, показувати різні документи, достатньо заповнити заявку і через кілька хвилин кошти надійдуть на вашу карту;
 • співпраця здійснюється через особистий кабінет;
 • високий ступінь захисту особистих даних споживача (у сервісі високі стандарти захисту клієнтських даних тому загрози і ризики витоку інформації виключені).

1.3. Недоліки

CCLoan є мікро фінансовою організацією, тому до мінусів можна віднести особливості позик у такого сервісу:

 • маленька сума — від 400 до 15000 грн .;
 • недовгий термін — до 65 днів;

Також слід нагадати, що кредити потрібно віддавати вчасно. У разі, якщо віддати гроші в строк не виходить, треба обговорити цю ситуацію через свій СС Клон особистий кабінет.

1.4. Хто може отримати кредит?

Можна заповнити заявку і отримати грошові кошти, якщо:

 • ви є громадянином України;
 • у вас відкритий рахунок в українському банку або є іменна картка банку;
 • вам більше 20 років;
 • у вас є діючий номер мобільного телефону;
 • ви пройшли реєстрацію на сайті ccloan.ua;

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

які потрібні документи для кредиту онлайн в сслоун Україна, паспорт, код з податкової

Для того, щоб оформити позику в МФО Ccloan необхідно всього два документи, а саме:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код платника податків (ІПН).

1.6. Промокоди та акції

СС Клон зацікавлений в збільшенні кількості замовників. На сайті постійно з’являються промокоди і акції, участь в яких робить співробітництво більш фінансово вигідним для клієнта. Щоб отримати максимальну вигоду, потрібно уважно стежити за всіма пропозиціями і акціями. На поточний момент ССКлон промокод не транслюються, зате можна взяти участь у цікавій акції.

Акція «Приведи друга»

Сенс акції максимально простий: якщо ви приводите друга, і він оформляє позику, організація виплачує бонусну винагороду в розмірі 300 грн.

Необхідно виконати всього кілька дій:

 • авторизуватися на сайті;
 • додати номер своєї платіжної картки;
 • скопіювати і переслати зацікавленій особі партнерське посилання;
 • новий клієнт повинен взяти мінікредит саме через це посилання;
 • при дотриманні всіх цих умов вам буде виплачено 300 грн .;

Потрібно пам’ятати, що компанія працює чесно і забороняє використовувати нечесні способи отримання бонусу, а саме: запуск клонованого ресурсу, блокування сайту, контекстну рекламу на бренд, організацію трафіку, створеного завдяки будь-якої додаткової мотивації (фінансової і не тільки).

2. Як взяти кредит в CCloan?

Щоб отримати кредит онлайн без відмов, не потрібно навіть виходити з дому. Потенційний позичальник повинен зробити лише кілька кроків, і гроші з’являться на його банківській картці.

як отримати кредит в сс лоун в Україні, інструкція

2.1. Покрокова інструкція

1. Необхідна реєстрація на сайті www.ccloan.ua. Замовник спочатку повинен заповнити всі поля анкети. Далі потрібно прочитати і погодитися з Правилами надання позик, а також з усіма пунктами Договору. Трохи нижче треба дати свою згоду на обробку персональних даних.

як взяти кредит в сслоун через інтернет, покрокова інструкція

2. Від позичальника потрібно зробити свою фотографію з паспортом в руках. Документ повинен бути відкритий на сторінці з фотографією. Знімок виконується за допомогою веб камери телефону. Якщо немає веб камери, то необхідне фото можна завантажити з іншого пристрою.

3. Пройти верифікацію банківської карти.

4. Громадянин повинен визначитися з сумою і терміном її повернення. Ці цифри треба вбити у відповідні поля.

5. Отримати зазначену суму. Після того, як позичальник відправив свою заявку, на зазначену електронну пошту або номер мобільного телефону прийде повідомлення про схвалення або відмову.

Через особистий кабінет можна теж відслідкувати статус заявки. Якщо кредит був схвалений, на зазначену банківську карту надійдуть кошти.

2.2. Що робити, якщо ССлоун не дав кредит?

Якщо за заявкою отримано відмову, не варто опускати руки. Можливо, декілька нескладних дій і відправка повторної заявки можуть вирішити проблему.

Необхідно зробити наступне:

 • Зайти в особистий кабінет і ретельно переглянути всі дані. Часто трапляється, що громадяни плутають поля, і дані автоматично стають невірними. Потрібно перевірити ще раз всі дані від ПІБ до номера ІПН.
 • Також слід перевірити всю інформацію, яка заповнюється у профілі, можливо помилка сталася там.
 • Треба переконатися, що зазначена в заявці банківська картка не заблокована, у неї немає обмежень щодо проведення операцій в інтернеті і що термін дії не закінчився.
 • Зв’язатися з Бюро кредитних історій. Буває, що людина вже закрила всі заборгованості, а інформація не встигла оновитися.

Після здійснення всіх цих дій можна ще раз подати заявку. Якщо громадянин отримав кілька відмов поспіль, потрібно почекати кілька днів, щоб система оновилася. Можливо, після цього займ буде схвалений.

Якщо після всіх цих операцій у потенційного позичальника залишаються питання, можна звернутися до служби підтримки за вказаним на сайті номером телефону.

У разі однозначної відмови можна звернутися в інші МФО: Є-кеш, Студентлон, Є-гроші, Кашинський, Швидкозайм, Гофінго, Свізо та інші.

3. Як погасити кредит в СС Лоун?

Погасити свій займ клієнт може декількома способами. Із запропонованих можна вибрати той, який є більш комфортним.

3.1. Способи повернення мінікредиту

Позичальник може сплатити заборгованість через свій особистий кабінет за допомогою банківської карти VISA або Mastercard. Цей спосіб зручний тим, що зробити платіж можна в будь-який день і в будь-який час.

Можна скористатися терміналами самообслуговування: City 24, СИСТЕМА, 2сlick, IBOX, EasyPay.

Можливо сплатити борг банківським переказом за вказаними реквізитом. Це робиться в будь-якому банку України. Сплачуючи, потрібно вказувати повні банківські реквізити. Здійснити оплату замовник може за допомогою інтернет-банкінгу свого банку або через будь-який інший банк. Грошові кошти спочатку треба внести на поточний рахунок, а потім перевести потрібну суму на рахунок ТОВ «CCLOAN» за вказаними реквізитами.

реквізити оплати кредиту онлайн на картку в сслоун Україна, банківський переказ

Як варіант, можна зробити платіж через сайти: easypay.ua, city24.ua, pogashay.com.ua.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Бувають випадки, коли споживач не розрахував свої можливості, або його обставини змінилися. В цьому випадку ситуацію необхідно продумати заздалегідь і не доводити справу до прострочення.

Усі мікрофінансові організації створюються з метою отримання фінансового прибутку. Прострочення і як результат, пеня, є для громадянина, який взяв кредит, додатковими витратами, а для МФО прибутком. Це треба пам’ятати і уникати виникнення таких ситуацій.

Досвід показує, що ті, хто хто не повертав кредит в CCLoan, або перевіряв, що буде якщо не платити кредит в CCLoan, під кінець виявляються у великому фінансовому програші.

Прострочення

Як тільки настала дата, зафіксована в договорі позичальника як термін закінчення кредиту, за кожну добу прострочення нараховується пеня — 3%. Необхідно передбачити цю ситуацію заздалегідь і оформити пролонгацію. У разі прострочення на 30 днів і більше, пролонгацію підписати вже не вийде, а можна тільки сплачувати борг. Пролонгація здійснюється тільки під час дії договору.

Не потрібно втрачати зв’язок з представниками системи в ситуації прострочення договору. Якщо співробітники компанії вирішать, що клієнт свідомо ігнорує фінансові вимоги і вирішив не платити, дані по боргу можуть бути відправлені в Кредитне бюро. Це загрожує негативною кредитною історією і примусовим стягненням, навіть через суд.

Деякі МФО готові дати позику для погашення кредиту в іншому сервісі, тому можна звернутися в такі організації: Май Кредіт, Кредіт 365, Готівочка, Позичка, КФ Кредіт, Ультра Кеш, Дінеро.

Пролонгація

Пролонгація договору — це можливість віддалити термін погашення позики без пені і погіршення кредитної історії. Щоб узгодити пролонгацію, позичальник повинен зробити наступне:

 • Оцінити свої можливості і порахувати, на скільки днів потрібно зробити послугу пролонгації.
 • Погасити пеню за попередній період, якщо вона є.
 • Повернути суму нарахованих відсотків пропорційно кількості бажаних днів пролонгації.

Про точну вартість пролонгації можна дізнатися, зайшовши в особистий кабінет.

Якщо пролонгацію запросили в останній день терміну, тоді продовжити договір можна не більше, ніж на 30 днів. Коли послуга запитується не в останній день, тоді кредит може бути продовжений на число днів рівне або менше фактичному терміну користування позикою.

4. Детальніше про СС Лоун

CCLoan — компанія, яка спеціалізується на тому, що видає гроші онлайн без поручителів. При цьому метою підприємства є видача позик швидко і максимально просто для громадян. СС Клон є міжнародною компанією і веде свою діяльність Казахстані, Іспанії, Грузії. З 2016 взяти кредит в СС лоун можна в Україні.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

У компанії є всі необхідні документи, свідоцтва та сертифікати, тому клієнти віддають перевагу цьому виду кредитування, і не бажають брати гроші в борг під розписку у приватних осіб.

свідоцтво сслоун Україна

4.2. Контакти

Головний офіс компанії знаходиться в Києві за адресою:Україна м.Київ, вул. Басейна будинок 6.
Завжди на зв’язку Гаряча лінія:tel: 380442227733
tel: 380975831177
tel: 380935831177
tel: 800750027

Звернутися з питаннями, скаргами, побажаннями та пропозиціями можна, надіславши листа за адресою:

 • help@ccloan.com.ua.

5. Відгуки користувачів про СС Лоун

Компанія СС Клон видає кредит готівкою онлайн на карту в Україні швидко, без довідки про доходи, без поручителів, без прихованих платежів. Такий підхід дозволяє компанії постійно розширювати свою клієнтську базу. Більшість споживачів, які скористалися пропозицією компанії, називають безперечні плюси сервісу:

 • швидкість схвалення кредиту;
 • відсутність паперової тяганини;
 • моментальний переказ грошей після схвалення;
 • вибір і зручність способів виплати кредиту;
 • постійний зв’язок зі споживачами;
 • регулярні бонуси та акції;

Сервіс зацікавлений в цивілізованому співробітництві зі своїми позичальниками і завжди йде назустріч, якщо людина готова обговорювати виниклі складнощі. Клієнтські відгуки СС Клон це повністю підтверджують.

Пост опубликован: 15.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!