Credit365 Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: 7 — 30 днів

Сума: до 20 000 грн.

Проценти: від 0.7% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: 18 — 75 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Акція: 30% знижки

Отзывы Кредит365 (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Credit 365
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Credit365?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо Кредит365 не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Кредит 365?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Credit 365
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Credit365

1. Умови кредитування в Credit 365

Де взяти кредит без зайвої паперової тяганини і перевірки кредитної історії? Шукачам грошових коштів з такими запитами доцільно звертатися в мікрофінансові компанії (МФК), які готові оформити онлайн кредит за лічені хвилини без довідок про доходи, перевірки зайнятості та залучення поручителів.

Однією з таких МФК є Кредит 365. Фінансова організація пропонує отримати кредит онлайн на карту (Київ і вся Україна), не виходячи з дому. Просто зареєструйте свій аккаунт на сайті, подайте заявку і підпишіть договір циферно-алфавітним ідентифікатором. Вже через 10-15 хвилин гроші надійдуть на ваш рахунок.

Кредитний продукт

ПараметрЗначення
Мінімальне значення500 грн.
Максимальне значення20 000 грн.
Термін укладання договору7-30 днів
Розмір переплатвід 0,7%

Нові клієнти можуть взяти до 5000 грн., на карту без прихованих платежів та додаткових комісій. Крім того, їм пропонується знижка на оплату за позикою в розмірі 47%. З кожним наступним своєчасно погашеним кредитом ліміт максимальної суми позички збільшується. Оформити черговий мікрокредит можна тільки після погашення попереднього. Про розрахунок за поточною заборгованістю ви дізнаєтеся в СМС.

1.1. Процентна ставка

Мінімальна процентна ставка за користування міні кредитом становить 0,7%, максимальна 1,4% в день. Такий значний розмір переплат формується в зв’язку з вірогідністю невиплати. При оформленні прохань на незначний термін, комісія не буде такою обтяжливою.

Хочете розрахувати розмір переплат? Скористайтеся нашим калькулятором онлайн. Просто введіть параметри запитуваної позики і система сама прорахує підсумкове значення.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

МФК Credit 365 користується особливою популярністю серед претендентів грошових коштів. Помірна переплата, лояльне ставлення до заявників і блискавична швидкість прийняття рішення є конкурентними перевагами компанії.

Вигоди співпраці:

 • процес оформлення і отримання позики не займе більше 15 хвилин;
 • сервіс працює в режимі 24/7;
 • мінімум документів для взяття позики і видача її без поручителів;
 • продовжувати мінікредит можна необмежену кількість разів без ризиків заробити негативну кредитну історію;
 • для першої позики не потрібно прикріплювати до Особового Кабінету скан паспорта та коду.

Турбуватися про передачу залишеної в анкеті особистої інформації третім особам абсолютно не варто. МФК несе відповідальність за нерозголошення персональних даних в рамках українського законодавства і формує клієнтську базу відповідно до міжнародних протоколів безпеки.

1.3. Недоліки

Вже згадана нами МФК не застрахована від невдоволення користувачів, особливо тих, хто не повертав кредит в Credit365 своєчасно.

Серед недоліків можна виділити:

 • надмірні штрафні санкції, які можуть загнати позичальника в боргову яму;
 • немає позики під 0,01% для новачків;
 • відсутність пільгового періоду, протягом якого не нараховується пеня;
 • варіативна процентна ставка.

Зауважимо, що послуга продовження мікропозики (пролонгація) в цій МФО платна. Дізнатися комісію за заморожування коштів можна в Особистому Кабінеті. Плата за послугою залежить від суми заборгованості і кількості днів пролонгації.

1.4. Хто може отримати кредит?

На міні позики від МФО може розраховувати будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Встановлено граничний вік позичальника — 75 років. Працевлаштування, щомісячний дохід і кредитна репутація заявника не перевіряються, отже, на позику можуть розраховувати домогосподарки, фрілансери, мами в декреті, студенти та пенсіонери.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

документи для оформлення позики в кредит 365 через інтернет, паспорт, код,

Гроші в борг онлайн від Credit365 з високою ймовірністю можна отримати всього за 2 документами:

 • паспорту;
 • ідентифікаційному коду платника податків, отриманого в податковій інспекції (ІПН).

Кредит Credit365 в 2019-2020 роках не може бути оформлений без банківської пластикової картки. Переконайтеся в тому, що її термін дії не закінчився і на рахунку є хоча б 1 грн. Для заповнення анкети приготуйте телефон і згадайте адресу електронної пошти.

1.6. Промокоди та акції

Кредит онлайн без відмов від Credit365 — ваше правильне рішення. Сервіс мікрокредитування пропонує кожному клієнту скористатися промокодом на знижку і стати учасником програми лояльності. За накопичені бонуси можна продовжити позику або мінімізувати розмір переплат. За що дають бали?

Отримати бонуси можна за:

 • залучення друга;
 • написання відгуку про роботу компанії;
 • своєчасне виконання взятих на себе зобов’язань.

Перевірити стан бонусного рахунку можна в особистому кабінеті.

Компанія час від часу проводить акції, наприклад, дає 30% знижку на кредит для нових клієнтів, підвищує бонуси в 10 разів на кожен залишений відгук або знижує розмір переплат при оформленні мікропозик на більш високий термін.

Промокод від Credit 365 можна знайти на сайтах-партнерах, в Особистому Кабінеті або на сторінках в соціальних мережах.

Будьте в курсі «свіжих» акцій і розіграшів разом з нашим порталом. У нас завжди можна відшукати промокод для отримання знижок від МФО.

2. Як взяти кредит в Credit365?

Отримати кредит в Києві і будь-якому іншому населеному пункті нашої країни можна тільки онлайн (через офіційний сайт організації). Кредит готівкою в Україні не видається, оскільки компанія не має філій в великих містах.

як отримати кредит в Кредит365 в Україні, пошагова інструкція, фото, поради

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція з оформлення позики онлайн:

1. Зайдіть на офіційний портал сервісу мікрокредитування за адресою https://credit365.ua і виберіть параметри позики на електронному калькуляторі. Натисніть кнопку «Оформити». Якщо у вас є Кредит 365 промокод, введіть його у відповідному полі.

як отримати позику в Кредит365 без відмови, інструкція,відгуки

2. Зареєструйте персональну сторінку на сайті. Щоб створити Кредит 365 особистий кабінет, просто введіть номер телефону та адресу електронної пошти.

як взяти кредит в кредит365 по інтернету, швидко, інструкція

3. Заповніть реєстраційну картку, вказавши особисту інформацію про себе, рівні доходу і зайнятості. Сформуйте заявку на позику.

4. Прикріпіть реквізити банківської картки та пройдіть її верифікацію. Для підтвердження того, що пластикова картка належить саме вам, з неї знімуть суму до 1 грн. Введіть це значення з точністю до копійок в спеціальному полі, і карта успішно пройде верифікацію. 

5. Дочекайтеся рішення по позиці. Як правило, система винесе вердикт протягом 15 хвилин.

6. У разі позитивного рішення ознайомтеся з умовами договору. Підпишіть його звичайним кодом, який надійде на ваш номер телефону по СМС.

Ті, хто бажає надалі брати позики в МФО можуть розраховувати на знижений відсоток і збільшений кредитний ліміт. Шанси на позитивне рішення підвищуються при своєчасному поверненні раніше взятих міні займів. Щоб в черговий раз оформити мікрокредит, не потрібно проходити реєстрацію. Просто прикріпіть в Особистому Кабінеті скан паспорта та коду і подайте прохання на позику.

2.2. Що робити, якщо Кредит365 не дав кредит?

Навіть не дивлячись на високу ймовірність схвалення заявки, у МФК Credit 365 також зустрічаються відмови. Кредитор не розголошує їх причини. Але найчастіше негативне рішення приймається в разі:

 1. невідповідності позичальника встановленим віковим вимогам;
 2. подачі заявки нерезидентом країни;
 3. некоректного заповнення анкети;
 4. відсутності стабільного доходу;
 5. коли у позичальника існує непогашена заборгованість;
 6. негативної кредитної історії.

Повторно подати заявку на позику можна тільки через місяць після відмови. Тому наш портал настійно рекомендує звернутися за позикою в інші МФО. Такі компанії, як Кредит Фінанс, МаніВео, Гроші Всім, Грошик, УкрПозика, Готівочка, ШвидкоЗайм, КредитКаса, Є-гроші, МійКредит із задоволенням видадуть невелику грошову суму до получки на будь-які потреби здобувача.

3. Як погасити кредит в Кредит365?

Борг у Кредит 365 закривається будь-яким зручним для кредитоотримувача способом. Єдине, що вам недоступно — внесення готівки через касу МФО.

3.1. Способи повернення мінікредиту

Перерахувати кошти в рахунок погашення позики можна тільки безготівковим способом. 

Існує три варіанті разрахунків с кредитором:

 1. Онлайн. Скористайтеся Особистим Кабінетом, інтернет-банкінгом емітента пластикової карти або платіжною системою EasyPay.
 2. Через термінали і каси банку. У графі «Призначення платежу» точно вказуйте ПІБ позичальника і номер кредитної угоди.
 3. Скориставшись послугою мобільного оператора Лайфселл.

Зауважимо, що оплата за позику через Особистий кабінет позбавить вас комісії за проведення транзакції. Крім того, при виборі цього способу платежу гроші на розрахунковий рахунок МФО зараховуються миттєво. На жаль, оплата через свій аккаунт не може бути частковою.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Що буде, якщо не сплатити кредит в Credit 365? Злісних неплатників очікують серйозні наслідки:

 • збільшення процентної ставки за кожен день прострочення до 1,5% на добу;
 • звернення до суду;
 • взаємодія з колекторами;
 • інформування БКІ (бюро кредитних історій) щодо заборгованості;
 • неможливість оформити чергову позику в Credit 365.

Ви відчуваєте тимчасові фінансові труднощі? Тоді скористайтеся заморожуванням позики на певний термін. Для підключення послуги пролонгації потрібно сплатити комісію за фактичні дні користування позикою і плату за продовження.

Альтернативним варіантом пролонгації є реструктуризація боргу. Її можна здійснити в інших МФО, які активно видають мікропозики українцям з поганою кредитною історією. Дінеро, Мані фо ю, Є-кеш, Слон Кредит, Мегагроші, Фінхаб, Готівочка, Кашинский лояльно ставляться до позичальників без постійного доходу.

4. Детальніше про Credit365

Сервіс на ринку мікрокредитування існує з 2013 року. За цей час йому вдалося поліпшити якість обслуговування клієнтів. Оперативність, помірний відсоток і відсутність бюрократії — ключові переваги роботи МФК.

Взяти в борг у Кредит 365 можна в будь-якому куточку України (крім АРК та АТО), скориставшись ПК або мобільним пристроєм з виходом в інтернет.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

МФК Credit365 працює згідно безстрокової ліцензії, отриманої в Нацкомфінпослуг 18.05.2017. Свідоцтво про реєстрацію ФК №877 видано регулятором фінансового ринку в 2017 році.

свідоцтво Кредит365 Україна, МФО з видачі кредитів на карту

4.2. Контакти

Офіційна назва:ТОВ «Айя Фінанс Груп»
Юридична адреса:м. Київ, вул. Михайлівська, д. 15/1
Гаряча лінія:0 (800) 2-10-3-65
E-mail:info@credit365.ua

5. Відгуки користувачів про Credit365

У мережі Кредит 365 відгуки реальних позичальників присутні в позитивному ключі. Українці задоволені швидкістю заповнення реєстраційної форми та швидкістю реакції сервісу на замовлення. Їх влаштовує програма лояльності та помірні ставки за позикою.

Невдоволення послугами виникає лише у тих, хто вирішив не розраховуватись з боргами тривалий час. Неприємне спілкування з колекторами, штрафи і необхідність сплачувати пролонгацію не задовольняють боржників.

Пост опубликован: 11.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!