Е-Кеш Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: 7 — 30 днів

Сума: до 15 000грн.

Проценти: 0.01 — 1.5% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 10 хвилин

Вік: 20 — 65 років

Пролонгація: можлива

Отзывы E-cash (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в E-cash
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в E-cash?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо Е-кеш не дав кредит?
 3. Як повернути кредит в Е-кеш?
  • Способи повернення боргу
  • Що робити якщо не встиг погасити кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Е-кеш
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про E-cash

Де взяти кредит на дрібні витрати в Україні? Тим громадянам, що зазнають фінансових труднощів доцільно звертатися в мікрофінансові організації, які готові надати невелику позику на короткий термін. Хоча розмір переплат по таким мікрокредитам значний, вигода полягає в мінімальному пакеті документів і отриманні грошей протягом 24 годин. МФО E-cash пропонує взяти гроші в борг онлайн на суму до 15 000 гривень, та на термін до 30 днів. Лояльне ставлення до претендентів позики і швидкість оформлення — конкурентні переваги Е-кеш.

1. Умови кредитування в Е-кеш

Мікрокредитна організація E-cash пропонує всього за 10 хвилин отримати кредит онлайн на карту. Ті, хто подає заявку в перший раз, можуть розраховувати на незначну грошову суму — до 4 тис. грн. Взяти більшу суму є можливим для тих, хто часто користується послугами МФО і має позитивну репутацію платника.

Отримати кредит в Е-кеш можна на таких умовах:

ПараметрЗначення
Мінімальна сума позики 500 грн
Максимальна сума кредитування 15 000 грн
Термін кредитування 30 днів
Процентна ставка 0,01% в день або 1,5% в день
Штрафні санкції штраф — 50% від суми кредиту або пеня — до 2% в день

Зауважимо, що доступна до кредитування сума залежить від кількості звернень в МФО. Наприклад, новачкам можна оформити мікропозику до 4000 грн. Постійні клієнти мають право розраховувати на більшу суму.

1.1. Процентна ставка

У МФО діє одна програма кредитування. Взяти позику можна одним з двох типів процентних ставок:

 • 0,01% в день для нових клієнтів (річна процентна ставка -3,65%);
 • 1,5% в день (за рік — 547,5%).

Позика — без прихованих платежів. Це означає, що ніяких додаткових комісій і страховок договором кредитування не передбачено.

«Чому такі високі відсотки?», — запитаєте ви. У зв’язку з підвищеною загрозою неплатежів, пов’язаної з лояльним ставленням до кожного бажаючого взяти позику, Е-кеш змушена компенсувати ризики більш високою процентною ставкою.

Якщо ви плануєте оформити позику в цій мікрокредитній організації, скористайтеся онлайн калькулятором. Використовуючи нашу програму, ви зможете швидко і легко прорахувати розмір переплат.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Мікрофінансова організація E-cash має цілий ряд незаперечних переваг. До її послуг вигідно вдаватися в разі нестачі незначної суми до получки.

Вигоди співпраці з МФО:

 • кредит онлайн без відмов істотно заощаджує час позичальника;
 • займ оформлюється без довідки про доходи;
 • не потрібно надавати кредитне забезпечення — без поручителів і застави;
 • відсутній мораторій на дострокове погашення;
 • рішення по кредиту приймається протягом 10 хвилин.

Зауважимо, що сервіс Е-кеш працює прозоро, а інтерфейс зрозумілий будь-якому користувачеві. Пройдіть легку процедуру реєстрації і отримаєте бажані кошти. Тим, хто вдруге бажає оформити позику онлайн у МФО, достатньо здійснити кілька кліків, зайшовши в Е кеш особистий кабінет.

1.3. Недоліки

Серед недоліків позичальники зазначають:

 • невисоку суму кредитування;
 • підвищений розмір переплат;
 • при оплаті частинами в рахунок погашення боргу спочатку списуються відсотки;
 • вікові обмеження в отриманні позики;
 • серйозні штрафи і пеня.

Багатьох проблем з мікрокредитною організацією можна уникнути, здійснюючи своєчасну оплату з узятого кредиту.

1.4. Хто може отримати кредит?

Скористатися кредитом може будь-який громадянин України віком 20-65 років. Статус здобувача позики не має значення. Тому отримати позику може: студент, безробітний, пенсіонер або вагітна жінка. Ви завжди можете розраховувати на допомогу від МФО.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

документи для оформлення мікропозики, кредиту, займу в Україні

Видача мікрокредиту здійснюється всього за наявністю 2 документів — паспорту та ідентифікаційного коду. Крім того, в заявці обов’язково вкажіть діючий номер мобільного телефону. Кредит готівкою в Україні Е-кеш не оформляє. Тому у вас під рукою повинна бути дебетова або кредитно-дебетова карта будь-якого українського банку, на яку будуть зараховані грошові кошти. При оформленні заявки також необхідно вказати адресу електронної пошти.

1.6. Промокод і акції

Е кеш промокод на сьогодні отримати важко, адже компанія не часто надає знижки. Нові клієнти і так отримують значний бонус у вигляді незначної комісії за користування кредитом (0,01%).

Промокод приходить по СМС на номер телефону, вказаний при реєстрації. Щоб його активувати, необхідно:

 1. Зайти до кабінету.
 2. Ввести унікальний код в спеціальне поле (знаходиться вище калькулятора).
 3. Код в рамках промо-акції буде відразу ж активований. Про це ви дізнаєтесь, подивившись на калькулятор. Розмір знижки при розрахунку суми переплат буде врахований.

Намагайтеся стежити за акціями та знижками компанії через наш портал, і ви завжди зможете заощадити час та гроші на швидких мікропозиках.

2. Як взяти кредит в Е-кеш?

Взяти кредит Е кеш можна в Києві і Україні. Для цього вам потрібен вихід в інтернет і кілька хвилин вільного часу.

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція:

1. Відвідуємо сайт www.e-cash.com.ua, вибираємо параметри мікрокредиту (перетягуємо бігунок за відповідною шкалою) і натискаємо кнопку «Оформити».

інструкція оформлення займу в Є-кеш через інтернет

2. Вводимо свої особисті дані, погоджуємося з їх обробкою і натискаємо кнопку «Отримати код». Протягом декількох хвилин на номер телефону, вказаний при реєстрації, надійде СМС з кодом. Секретну комбінацію необхідно ввести у відповідному полі.

інструкція як взяти гроші в Екеш без довідки про доходи

3. Після заповнення всіх граф натискаєте кнопку «Продовжити» і переходите на наступний етап анкетування.

як оформити позику в Е-кеш Україна 24/7, реєстрація

4. Передача сканів документів. Активуючи кнопку «Виберіть файл», ви зможете завантажити своє фото, скан паспорта та коду.

5. Пройдіть верифікацію карти, вказавши її реквізити в спеціальній формі. З вашої банківської карти знімуть невелику суму, яку ви зможете повернути відразу ж після того, як вкажете її в спеціальному вікні.

6. Уважно ознайомтеся з угодою на надання мікрокредиту. Якщо вас влаштовують всі умови кредитування, тисніть «Створити заявку».

Намагайтеся коректно вказувати інформацію. В іншому випадку ви не зможете успішно пройти реєстрацію і не отримаєте заповітний кредит. Будьте готові, що відразу ж після подачі заявки вам передзвонить менеджер і задасть кілька запитань.

Вердикт по кредиту видається протягом 10 хвилин з моменту оформлення анкети. Рішення мікрофінансової організації надійде в СМС на номер вказаного при реєстрації мобільного телефону. Аналогічний лист здобувачеві позики відправляється на електронну пошту.

2.2. Що робити, якщо Е-кеш не видав кредит?

Імовірність схвалення заявок в мікрокредитній організації E-cash висока. Але трапляються відмови, найчастіше через некоректне заповнення анкети або невідповідності віку претендента. Кредитор не обмежує подачу черговий заявки.

При відмові краще відразу ж подати заявку в інші МФО (Київ та Україна). Вибирайте потрібну мікрокредитну організацію на нашому сайті — Манівео, Грошик, CashBerry, Быстрозайм, Є-Гроші, Кредитон, Ультра Кеш, Нові Кредити, Кредит Фінанс та інші.

3. Як повернути кредит в E-cash?

Брати кредит в Е-кеш так просто, як і погашати його. Розрахунок за позикою може відбуватися одним з 3 способів.

3.1. Способи повернення кредиту

Для зручності розрахунків по кредиту компанія Е-кеш передбачила кілька варіантів погашення позики:

 1. Через власний аккаунт на сайті.
 2. Використовуючи термінали партнерів — Pay Market, 2click, 24 Non Stop, iBox, ФК Система, EasyPay.
 3. Банківським переказом. Зробити транзакцію можна в касі найближчого банку або через інтернет-банкінг.
швидкі гроши від Єкеш Україна

При перерахуванні грошових коштів через банк звертайте увагу на терміни переведення (до 3 днів). У графі «Призначення платежу» не забудьте вказати номер договору та ПІБ, що необхідно для ідентифікації клієнта. Перерахування грошей відбувається на рахунку МФО «Е-КЕШ», відкриті в ОТП або Приват Банку.

3.2. Що робити, якщо не встиг сплатити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в E cash? Невиконання умов договору кредитоотримувачем (прострочення платежу) призводить до серйозних наслідків:

 • Штрафу у розмірі 50% взятого кредиту.
 • Пені від 1,5 до 2% за кожен день прострочення платежу.
 • Зверненню компанії до суду.
 • Зіпсованої кредитної історії, адже інформація про неплатоспроможність буде відправлена ​​в УБКІ.
 • Передачі права вимоги вашого боргу 3 стороні, наприклад, колекторам.

Хто не повертав кредит в E-cash знає, що компанія серйозно ставиться до повернення боргу. Тому ми рекомендуємо своєчасно розраховуватися з узятою мікропозикою, а при виникненні фінансових труднощів здійснити пролонгацію.

Пролонгація — продовження термінів кредитування. Послуга може підключатися клієнту необмежену кількість разів. Єдина вимога до кредитоотримувача — повне погашення відсотків по взятому займу.

Тим, хто не встиг продовжити терміни позики, можна провести реструктуризацію, взявши кредити в інших МФО — Бест Кредит, АлексКредіт, CreditKasa, CCloan, Качай Гроші, Є-Гроші, Мегагроші, Позичка, Кредит 7, Кредит Лайт та інших компаніях.

4. Детальніше про Е-кеш

Мікрофінансова організація E-cash займається видачею кредитів виключно онлайн. Переказ грошових коштів здійснюється тільки на картку українських банків з позначкою Visa або MasterCard. Оформити онлайн займ можна всього за кілька хвилин. Гроші зараховуються протягом 5 хвилин з моменту укладення електронного договору.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Компанія ТОВ «Є-КЕШ» має в своєму розпорядженні свілоцтво ФК №953, видане Нацкомісією з регулювання в сфері фінансових послуг в кінці 2017 року. Діяльність МФО ліцензована.

свідоцтво Е-кеш Україна

4.2. Контакти

Юридична адреса: м Київ, вул. Кловський Узвіз, 7а
Гаряча лінія: +38 (044) 337-88-33,
+38 (068) 611-41-31,
+38 (099) 611-41-31,
+38 (063) 611-41-31.
Електронна пошта: info@e-cash.com.ua

5. Відгуки користувачів про компанії Е-Кеш

Е кеш відгуки клієнтів присутні в основному в позитивному ключі. Користувачі сервісу відзначають простоту і швидкість отримання грошових коштів, зручність користування сайтом, відсутність додаткових переплат.

Незадоволені зверненням до компанії переважно ті, хто прострочив платіж. Вони нарікають на високий відсоток штрафних санкцій, докучливі дзвінки кредитора і подачу інформації про неплатежі в БКІ. Не всі позичальники задоволені простотою оформлення онлайн і швидкістю надходження грошових коштів.

Пост опубликован: 12.11.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!