EuroGroshi Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 30 днів

Сума: до 10 000 грн.

Проценти: 1.9% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: 18 — 65 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Акція: 0.01% на перші 3 дні

Отзывы Евро Гроши (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в EuroGroshi
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в EuroGroshi?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо ЄвроГроші не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Євро гроші?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Євро Гроші
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Єврогроші

1. Умови кредитування в Євро гроші

Взяти кредит Євро Гроші — найкраще рішення для тих, кому знадобилися гроші «до зарплати» або «до пенсії». Причому неважливо, працюєте ви офіційно, чи ви пенсіонер, студент або матір у декреті, МФО розглядає кожну заявку і проявляє лояльність до всіх клієнтів.

1.1. Процентна ставка

Відсоткова ставка стандартна і складає 1,9% на добу, за винятком постійних клієнтів — для них існують особливо привабливі умови у вигляді персональних знижок. Якщо людина хоче взяти позику вперше, то зі ста гривень на добу потрібно сплатити лише 1,9 гривні за користування позикою. Дізнатися точний платіж і переплату можна на простому та інтуїтивно-зрозумілому онлайн-калькуляторі: необхідно вибрати суму та термін і система зробить розрахунок.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

У МФО Еврогроші існують свої сильні та слабкі сторони, як і у будь-якої комерційної організації.

До беззаперечних переваг можна віднести наступне:

 • простота і доступність оформлення заявки: для того, щоб взяти гроші в кредит онлайн знадобиться близько 15 хвилин при першому зверненні і близько 5 хвилин при повторному;
 • мікрокредит оформляється без довідки про доходи і без поручителів;
 • мікропозики видаються без прихованих платежів, умови договору прозорі і зрозумілі;
 • існує можливість пролонгації;
 • вигідні умови постійним позичальникам;
 • можливість отримати позику навіть з неідеальною кредитною історією.

1.3. Недоліки

До недоліків компанії можна віднести наступне:

 • клієнт, який бажає отримати кредит, повинен обов’язково мати іменну діючу банківську карту, без неї оформити онлайн позику не можливо;
 • особам доросліше 65 років кредит Євро Гроші не схвалить. Це пов’язано з тим, що по даній віковій групі є великі ризики неповернення боргу.
 • Evrogroshi видає тільки кредит на карту, якщо ж потрібно отримати кредит готівкою в Україні, то варто розглянути інші фінансові установи.

1.4. Хто може отримати кредит?

Які ж вимоги існують, для отримання кредиту онлайн без відказів в мікрофінансовому сервісі Євро Гроші?

 • вік позичальника має складати від 18 до 65 років;
 • наявність діючого українського паспорта;
 • наявність постійної прописки на території України;
 • наявність ІПН;
 • діюча іменна картка будь-якого банку України;
 • наявність мобільного телефону і доступу до Інтернету;
 • джерело стабільного доходу (підтверджуючих документів не потрібно).

Якщо клієнт підходить під всі вищевказані вимоги, він сміливо може подавати заявку в онлайн-сервіс, не боячись відмови.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

документи для кредиту в eurogroshi ua

Для того щоб оформити кредит онлайн на картку знадобляться лише 2 документа: діючий паспорт з постійною пропискою на території України та ІПН. Ні трудова книжка, ні довідки з місця роботи, ні інші документи вам не знадобляться.

1.6. Промокоди та акції

Багато МФО для залучення клієнтів використовують різні акції і промокоди. У компанії Єврогроші промокод не знадобиться, так як умови і так привабливі, більш того існують цікаві пропозиції для постійних клієнтів, такі, як індивідуальні знижки, розмір яких можна уточнити в особистому кабінеті або на сайті.

Отримати більш детальну інформацію про акції, які періодично проводяться, розіграші можна, підписавшись на розсилку новин в особистому кабінеті.

2. Як взяти кредит в Євро Гроші?

У ситуації, коли кошти потрібні терміново, і клієнт задається питанням «Де взяти кредит?», сервіс ЄвроГроші буде вкрай доречним, адже оформлення тут просте і швидке, воно не викличе труднощів, навіть у людини, яка ніколи раніше не мала справ з кредитними організаціями. Більш того, лояльність до позичальників підтверджена високим відсотком схвалених заявок і вигідними умовами.

2.1. Покрокова інструкція

Весь процес оформлення кредиту в Eurogroshi можна розділити на 4 частини:

як взяти гроші в кредит онлайн в Єврогроші Україна, інструкція, поради

Інструкція з оформлення позики онлайн:

1. Спочатку потрібно перейти за посиланням eurogroshi.com.ua на сайт компанії.

2. За допомогою онлайн-калькулятора, представленого на головній сторінці, визначитися з сумою і терміном виплати. Для цього потрібно перемістити «бігунки» в полях «Термін кредиту» і «Сума кредиту» на необхідні значення, звертаючи увагу на верхні рядки — «Кредит», «Відсотки» і «Всього». Поле «Всього» — підсумкова сума виплат по позиці.

як отримати кредит в єврогроші в Україні по інтернету, інструкція

3. Після розрахунку необхідно натиснути кнопку «Оформити кредит» і перейти до пункту «Реєстрація». У формі, що з’явилася, потрібно ввести номер телефону, адреса електронної пошти (за наявності) та пароль. Належність номера мобільного телефону перевіряється за допомогою смс-повідомлення (клієнту буде висланий код, який потрібно буде ввести у відповідне поле на екрані).

інструкція як взяти кредит онлайн швидко без перевірок в єврогроші

4. Наступним після реєстрації пунктом буде заповнення анкети. Відповідати потрібно гранично чесно і уважно, від цього залежить результат заявки. Особливу увагу потрібно приділити полям, де потрібно вводити паспортні дані, а також всю контактну інформацію. Не варто намагатися «обдурити» програму і вводити завідомо неправдиву інформацію, це може вплинути на рішення по міні позиці.

5. Заповнена анкета відправляється в МФО і залишається тільки дочекатися рішення за зверненням, яке надходить зазвичай протягом 15 хвилин і відображається в особистому кабінеті.

6. Після схвалення здійснюється верифікація банківської карти, для цього на ній блокується сума в межах 1 гривні на короткий термін часу. Це робиться для виключення шахрайських операцій. Відразу після підтвердження належності карти, сума знову стане доступна, про що клієнт отримає відповідне смс-повідомлення.

7. Клієнту залишається погодитися з умовами договору-оферти шляхом відправки смс, прикріпити скани паспорта до заявки і отримати грошові кошти на карту. Зарахування зазвичай відбувається миттєво після підтвердження оферти, тому навіть у вихідний день або вночі можна отримати необхідну суму.

2.2. Що робити, якщо МФО «Євро Гроші» не дав кредит?

Компанія «Еврогроші» характеризується стабільно високим рівнем схвалення заявок. Однак, якщо клієнт допустив якусь помилку при заповненні анкети, або має поточну заборгованість в даній МФО, він отримає негативне рішення. В цьому випадку можна звернутися в інші мікрокредитні організації і отримати гроші в таких онлайн-сервісах, як Мані Вео, Дінеро, Сос Кредит, Май Кредіт, Ccloan, Ваша Готівочка, які схвалюють без відмов.

3. Як погасити кредит в EuroGroshi?

3.1. Способи повернення мінікредиту

Погасити кредит можна різними способами. Наприклад, для цього існує в МФО Євро Гроші особистий кабінет, який зручний у використанні і гарантує миттєве надходження платежу на рахунок без комісії. Можна також скористатися касами і платіжними системами будь-яких банків України (потрібно вказати номер договору та ІПН), але слід розуміти, що в цьому випадку гроші надійдуть протягом 3 днів і можлива комісія за переказ, тому вносити суму потрібно завчасно з урахуванням відсотків за виконання операції. Для того щоб внести гроші за допомогою терміналів оплати iBox слід вказати ЄДРПОУ 40203427.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Найчастіше клієнти задаються питанням «що буде, якщо не платити кредит в EvroGroshi?». Тут варто зазначити, що прострочення міні позики може призвести до несприятливих наслідків. Адже МФО — комерційна організація, і прагне отримати прибуток. Порушення умов за договором є одним з джерел такого прибутку: через незакриту в термін позику, Євро Гроші, згідно договору, може нараховувати 5% пені на суму заборгованості, в результаті чого невелика сума кредиту може трансформуватися в серйозні фінансові втрати. Пеня може нараховуватися щодня, але не більше ста днів на загальну суму боргу.

Ті, хто не повертав кредит в EuroGroshi знають, що крім того, що буде зіпсована кредитна історія, МФО може подати в суд, або продати борг колекторським агентствам, які будуть здійснювати дзвінки, як клієнтові, так і його близьким, озвучувати різні погрози на адресу неплатника, а не сплачувати кредит все одно не вийде, рано чи пізно доведеться віддавати, тільки вже більші суми.

Тому, якщо виникли тимчасові фінансові труднощі, а термін платежу набігає кінця, можна скористатися послугою «Пролонгація», яка дозволяє продовжити позику на термін до 30 днів через особистий кабінет. Але тут потрібно мати на увазі, що пролонгацію можливо зробити тільки в разі, якщо немає простроченої заборгованості. В іншому випадку можна звернутися в МФО, які видають позику на погашення заборгованості: Глобал Кредит, Алекс Кредит, Мані фо ю, Кредитон, КЛТ Кредит.

4. Детальніше про Eurogroshi ua

Бренд «Еврогроші» представляє Кредитна установа «Європейська кредитна група», яка зареєстрована в Києві, введена в Державний перелік фінансових установ і має Ліцензію № б/н видану 01.01.2017 Нацкомфінпослуг, ЄДРПОУ 40203427. За недовгий термін існування торговельна марка «Євро Гроші» встигла зарекомендувати себе на фінансовому ринку як надійний партнер, якому можна довіряти.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Сервіс онлайн кредитування має відповідний дозвіл на ведення фінансової діяльності. Є Свідоцтво серія IK177 №1754 від 21.07.2016.

свідоцтво єврогроші Україна, серія IK177 №1754 від 21.07.2016

4.2. Контакти

Юридична адреса:Україна, м. Київ ул. Нижній Вал, б. 51
Гаряча лінія:+380443345327
Офіційний сайт:www.eurogroshi.com.ua

5. Відгуки користувачів про «Eurogroshi ua»

Які ж про компанію Євро гроші відгуки клієнтів? Більшість відзначають зручність сервісу, вигідні умови по позиках, швидкість обробки заявки. Клієнти, що зверталися в цей сервіс не раз, задоволені персональними пропозиціями і вигідними умовами.

Позичальники, які порушили умови кредитування і отримали негативний досвід співпраці з МФО Еврогроші, відгукуються в негативному ключі. Так, наприклад, згадують наполегливість співробітників сервісу мікрокредитів в поверненні боргу, регулярні дзвінки і наступні відмови по заявкам.

Пост опубликован: 12.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!