Гофінго Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 30 днів

Сума: до 7 000 грн.

Проценти: 0.01 — 1.86% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: від 18 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Отзывы Гофинго (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Гофінго
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Gofingo?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо Gofingo не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Гофінгоу?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Гофінгоу
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Гофінго

1. Умови кредитування в «Гофінго»

Де взяти кредит так, щоб не пошкодувати під час його оплати? Компанія Гофінго пропонує середні на ринку мікрокредитування ставки за позиками. Отримати кредит в цьому МФО простіше простого — без довідки про доходи і без поручителів. Просто зареєструйтеся в сервісі, пройдіть швидку реєстрацію і отримаєте гроші онлайн на картку протягом 15-20 хвилин.

Кредитний продукт

ПараметрЗначення
Мінімальна сума позики500 грн.
Максимальна сума позики4000 грн., для нових користувачів;
7000 грн., для постійних позичальників.
Термін договору30 днів
Комісія Гофінго1,86% в день

Заявку на черговий кредит онлайн без відмов у Києві і по всій Україні можна подати тільки в тому випадку, якщо в Особистому Кабінеті з’явилося повідомлення про погашення заборгованості за раніше взятими позиками.

Відмовитися від мікрокредиту можна тільки до підписання договору. Якщо ви уклали угоду і не дочекалися зарахування грошей, договір все одно вступає в силу при бажанні його скасувати.

1.1. Процентна ставка

У цьому МФО процентна ставка не найнижча — 1,86% в день або 678% в рік. На жаль, таку комісію можна назвати оптимальною. Підвищений відсоток Гофінго формує в зв’язку з високими ризиками неповернення боргу. Але ви завжди можете його мінімізувати, ставши учасником акцій і розіграшів. Для нових клієнтів діє спеціальна пропозиція — кредит онлайн під 0 відсотків.

Скористайтеся нашим онлайн-калькулятором і проведіть розрахунок комісії за користування мікропозикою. Після введення параметрів позики система виведе результат на екран.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Конкурентна перевага сервісу — лояльне ставлення до претендентів позики. Документально підтверджувати зайнятість і щомісячний дохід немає необхідності.

Вигоди користування:

 • можливість дострокового погашення з оплатою фактичних відсотків, що набігли;
 • доступна пролонгація на строк до 30 днів;
 • взяти позику можна без прихованих платежів;
 • швидке оформлення позики протягом 15 хвилин, зарахування грошей на картковий рахунок — 30 хвилин;
 • зручні способи погашення.

За збереження даних, переданих сервісу, не варто турбуватися. Вони надійно захищені протоколом шифрування. Крім того, МФК відповідає за конфіденційність наданої інформації перед українським законодавством.

1.3. Недоліки

Не всі користувачі Гофінго задоволені якістю послуг, що надаються. В основному вони нарікають на незначну суму позики і надмірно високі проценти.

До недоліків можна віднести:

 • відсутність знижок для нових користувачів сервісом;
 • неможливість відмовитися від договору після його підписання;
 • високий термін зарахування коштів — до 3 днів;
 • слабке інформування клієнтів про умови кредитування;
 • часте виникнення збоїв на сайті з технічних причин;
 • взаємодія з колекторами при утворенні прострочення.

Невдоволення роботою порталу в основному висловлюють ті, хто не повертав кредит в Gofingo в обумовлені договором строки. Таким чином, якщо ви бажаєте зберегти свої гроші, своєчасно виконуйте взяті на себе зобов’язання.

1.4. Хто може отримати кредит?

Взяти кредит Гофінго не складе особливих труднощів. Ви повинні відповідати мінімальним вимогам.

Серед яких:

 • українське громадянство;
 • вікове обмеження: для жінок — 18-60 років, для чоловіків — 18-65 років;
 • наявність пластикової банківської картки будь-якого Українського банку — Приватбанк, Монобанк, Райффайзен банк, Ощадбанк та ін.

На позику можуть розраховувати навіть ті, хто працевлаштований неофіційно. Підтверджувати свою зайнятість і рівень доходу немає необхідності.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

які потрібні документи для кредиту в Гофінго, паспорт код, інструкція

Кредит Гофінго (Київ і вся Україна) передбачає стандартний пакет документів. Позика оформляється при наявності діючої карти будь-якого українського банку. Під час подачі прохання мати під рукою ІПН (код платника податків) і паспорт. Обов’язково згадайте свій E-mail.

1.6. Промокоди та акції

Гофінго промокод, на жаль не видає. Хочете отримати знижку по кредитній пропозиції сервісу? Тоді своєчасно сплачуйте взяті мікропозики.

У нас на сайті ви завжди будете в курсі «свіжих» акцій і новин фінансового ринку. На сторінках порталу ми пропонуємо відшукати промокод інших МФО, які передбачають знижку на кредит.

2. Як взяти кредит в Гофінго?

Щоб стати щасливим володарем позики, потрібно оцінити, чи відповідаєте ви вимогам МФК. Оформіть заявку на сайті, заповніть анкету та зареєструйте Гофін Го особистий кабінет. У разі схвалення заявки просто підпишіть електронний договір кодом з СМС.

2.1. Покрокова інструкція

Нові користувачі послугами Гофінго можуть розраховувати на рішення по позиці протягом 30 хвилин після формування заявки. При повторному зверненні досить зайти в Гофінго особистий кабінет, сформувати нове прохання і очікувати вердикт максимум 10 хвилин.

Інструкція з оформлення позики online:

1. Відвідайте офіційний сайт кредитора https://gofingo.com.ua. В полі параметри позики виберіть суму кредиту і термін кредитування, перетягнувши бігунок до потрібної позначки. Активуйте клавішу «Оформити онлайн кредит».

как оформити позику в гофінго через інтернет, інструкція

2. Заповніть всі графи анкети. Прикріпіть скан документів до персонального аккаунту.

як взяти кредит в гофінго в Україні, покрокова інструкція, поради

3. Отримайте рішення з міні позики. Воно приймається на основі аналізу залишених в анкеті даних. Відразу ж після прийняття рішення система просигналізує вам про це. Крім того, МФО дублює свій вердикт у Особистому Кабінеті.

4. Пройдіть перевірку пластикової карти. На рахунку тимчасово буде заблокована сума до 1 грн. Її потрібно дізнатися з інтернет-банкінгу або СМС-повідомлення і ввести в спеціальному полі. Після верифікації карти блокування буде знято.

5. Ознайомтеся з умовами договору, які стануть доступні відразу ж після підтвердження платіжної картки.

6. Підпишіть угоду простим електронним підписом. Вон являє собою циферно-буквений код, що надійшов на номер мобільного, вказаного при реєстрації аккаунта.

Намагайтеся коректно заповнювати всі поля анкети. При виявленні неточності або недостовірності поданої інформації ви, напевно, почуєте негативну відповідь.

2.2. Що робити, якщо Gofingo не дав кредит?

Не всі в Україні можуть отримати позику від Гофінго. Відмови також зустрічаються. Найчастіше негативну відповідь чують люди з негативною кредитною історією, позичальники, які не відповідають вимогам сервісу, і ті, хто некоректно заповнив анкету. Про причини відмови вас не проінформують.

Спробуйте подати повторну заявку, перед цим перевірив анкету на наявність помилок. Також можете знизити суму позики, яку хочете отримати.

В разі повторної відмови у видачі кредиту онлайн на карту ми радимо не впадати у відчай і оформити мікропозику в іншому МФО. Качай, Швидкозайм, Кешбері, Луні, Май Кредіт, Студентлон, Манівео, Сос Кредіт завжди йдуть на поступки новим клієнтам, пропонуючи перший займ під 0 відсотків.

3. Як погасити кредит в Гофінго?

Погасити кредит від Gofingo можна повністю або частково. Для цього ви можете використовувати різні способи безготівкових розрахунків. Як показує практика, найшвидшим варіантом зарахування грошових коштів вважається розрахунок через Особистий кабінет.

3.1. Способи повернення мінікредиту

Сплатити комісію МФО і покрити тіло кредиту можна в режимі онлайн та офлайн. Який із способів вибрати? Вирішувати виключно вам.

Варіанти розрахунку за позикою:

 1. Через Особистий Кабінет.
 2. Використовуючи інтернет-банкінг фінансової установи — емітента пластика.
 3. Провівши розрахунок через термінали.
 4. Банківським переказом.
банківські реквізити Гофінго Україна, як заплатити кредит

При здійсненні перерахування грошових коштів за допомогою звернення в касу банку в графі «Призначення платежу» обов’язково вкажіть код платника податків. Здійснюйте транзакцію за кілька днів до поточної дати закінчення договору. Справа в тому, що багато банків здійснюють переказ протягом 3 робочих днів.

Оскільки важко передбачити поведінку фінустанов, з метою запобігання прострочення намагайтеся здійснювати транзакцію завчасно.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Випадки неможливості своєчасного розрахунку за позикою не рідкісні. Що буде, якщо не платити кредит в Gofingo? Відразу ж проінформуємо, що сервіс мікрокредитування в разі утворення прострочення використовує всілякі методи тиску на клієнта.

Вас чекають:

 • погрози колекторів;
 • неможливість взяти позику в черговий раз;
 • передача інформації в БКІ;
 • пеня за прострочення платежу;
 • звернення кредитора до суду.

Таким чином, якщо ви не бажаєте мати справу з цими труднощами, намагайтеся вчасно виконувати свої зобов’язання. У користувачів позикою завжди є можливість продовжити термін кредитування на 30 днів. Пролонгація допускається тільки в тому випадку, якщо будуть сплачені відсотки за дні користування грошима.

При утворенні значної заборгованості проведіть її реструктуризацію. Зверніться в такі компанії, як Дінеро, Позичка, Ультракеш, КЛТ Кредіт, Укрпозика, КредитАП, Готівочка та інші. Вони завжди лояльно ставляться до клієнтів і готові оформити кредит онлайн на карту навіть без підтвердження доходів і зайнятості.

4. Детальніше про Gogingo

На вітчизняному фінансовому ринку сервіс Gofingo з’явився відносно недавно — в 2015 році. Він займається видачею мікропозик не тільки в Україні, а й Чехії, Литві та Данії. Пропонує позичальникам швидкі гроші онлайн. На жаль, кредит готівкою в Україні не видається.

Регіон дії МФК — всі населені пункти України, крім тих, які знаходяться в зоні АТО або АРК.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Компанія зареєстрована в Україні в 2015 році. Діяльність ліцензована регулятором фінансового ринку (Нацкомфінпослуг).

Свідоцтво Гофінго Україна

4.2. Контакти

Офіційне найменування фінустанови:ТОВ «ГОУФІНГОУ»
Юридична адреса:м. Київ, вул. Хорива, б. 1А
Гаряча лінія:+3 8 (044) 3-3-3-7-3-0-5
E-mail:info@gofingo.com.ua

5. Відгуки користувачів про Гофінго

Гофінго відгуки користувачів часто можна зустріти в мережі. Українці задоволені високою ймовірністю схвалення заявки і простотою оформлення позики.

Але є і ті, кого не задовольняє робота організації. Позичальники нарікають на низьку швидкість обробки заявки, високі відсотки і хамське поводження колекторів, яким передано право стягнення. Дуже часто співробітники сервісу лякають, що відправлять скаргу до міграційної служби про наявність боргу, що буде перешкоджати виїзду людини за кордон.

Таким чином, не платити за позикою вкрай не рекомендується, адже може постраждати не тільки ваш бюджет, а й нервова система.

Пост опубликован: 16.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!