Лоани Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 90 днів

Сума: до 25 000 грн.

Проценти: 0.01 — 1.6% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: 18 — 65 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Отзывы Лоани (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Лоани
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Лоані?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо Луні не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Лоани?
  • Способи погашення боргу
  • Що робити якщо не встиг погасити кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Лаоні
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Loany

1. Умови кредитування в Лоани

Багатьох українців цікавить, де взяти кредит з видачею в день звернення? Оскільки банки розглядають заявку від 1 до 2 тижнів, за експрес-позиками доцільніше звертатися в МФО. Такі компанії хоча і встановлюють високу процентну ставку за користування мікропозикою, але здійснюють переказ грошових коштів на карту заявника протягом 30 хвилин.

Молода МФК Loany пропонує оформити невеликий кредит до 6 тис. грн., лише за 15 хвилин. Отримати його не складе труднощів. Просто сформуйте заявку на офіційному порталі сервісу, пройдіть елементарну ідентифікацію особистості і пластикової карти та отримайте заповітні гроші за лічені хвилини. Оформлення здійснюється без довідки про доходи, підтвердження зайнятості та залучення позичальників. Все максимально зручно!

Умови кредитування

Параметр«Терміновий кредит»«Розумний кредит»
Мінімально допустима сума1000 грн6000 грн
Максимальна сума6000 грн25000 грн
Комісія фінустанови1,0-1,6% в день0,5-0,8% в день
Терміни дії договорудо 30 днів1-3 місяці

Розмір переплати залежить від рейтингу клієнта. Ті, хто регулярно користується пропозиціями від МФО і своєчасно погашає борги, можуть розраховувати на процентну ставку в 1% по «терміновому» і 0,5% по «розумному» кредитному продукту.

Своєчасне погашення взятих на себе зобов’язань — запорука високої вірогідності схвалення черговоъ заявки, збільшення ліміту кредитування і зниження розміру переплат. Саме тому не платити по кредиту ми не рекомендуємо.

1.1. Процентна ставка

У Києві та по всій Україні гроші в борг онлайн від Loany видаються під відносно не високу процентну ставку. Погодьтеся, 367% річних за експрес-позикою і 167% річних за позикою з високим лімітом і терміном кредитування — одне з кращих пропозицій серед сервісів мікрокредитування України.

Нові користувачі послугами можуть взяти позику під 0 відсотків, істотно заощадивши на переплаті. Так, ви не помилилися! Новачків чекає безвідсотковий міні кредит, який дозволить їм відчути всі вигоди користування послугами МФО.

Наш online-калькулятор допоможе наперед дізнатися суму переплати по потрібним для вас займам. Просто введіть параметри позички у відповідні поля, і отримаєте миттєвий розрахунок комісії.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Хоча сервіс Loany існує не так давно, його робота вже стала успішною! Серед переваг користування послугами МФО можна виділити:

 • невисокий розмір переплат — нижче середнього на ринку мікрокредитування;
 • оформити онлайн займ можна не виходячи з дому, без поручителів і довідок про щомісячний заробіток;
 • гроші видаються протягом 5 хвилин з моменту оформлення заявки;
 • сервіс працює без прихованих платежів і нав’язування додаткових послуг;
 • доступна пролонгація і дострокове погашення позики без сплати комісії;
 • новачки можуть розраховувати на безкоштовний кредит.

Не можна не відзначити якісно оформлений сайт зі зручною навігацією і повним інформуванням користувача про послуги, що надаються. Не бійтеся залишити свої персональні дані при формуванні заявки на міні кредит, адже вони надійно захищені протоколами шифрування.

1.3. Недоліки

Як і будь-яка інша МФО, Loany також має недоліки.

До них відносять:

 • штрафні санкції при простроченні платежу;
 • перевірка кредитної історії;
 • неможливість оформлення декількох мікропозик одночасно;
 • відміна бонусів при користуванні послугою пролонгації позики;
 • загрози з боку колекторів.

В цілому, можна стверджувати, що мінуси цієї компанії не істотні, оскільки вони притаманні практично всім банкам, що видають кредит онлайн без відмови за 1 день.

1.4. Хто може отримати кредит?

Видача мікропозик (Київ і вся Україна) проводиться тільки українцям віком 18-65 років. Вони повинні мати реєстрацію на території нашої країни. На жаль, прописка в АРК або зонах АТО — червоне світло для розгляду заявки.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

документи для кредиту онлайн Лоани

Щоб взяти кредит Лоани Кредит, потрібно підготувати:

 • паспорт або ID-картку;
 • код з податкової;
 • банківську карту Приватбанку, Монобанку або іншого банку України;
 • адресу електронної пошти;
 • мобільний телефон.

При реєстрації система запитує персональне фото, які ви можете зробити на свій смартфон або веб-камеру.

Оцінка позичальника здійснюється в процесі експрес-скорингу на основі перевірки наданої інформації, кредитної історії і платоспроможності заявника.

1.6. Промокодом і акції

МФК часто проводить цікаві акції для своїх клієнтів. Наприклад, якщо ви приведете друга або родича, зможете отримати 150 грн бонусів. Акція «0% на кожну 3 позику» актуальна для тих, хто користується «швидким кредитом» на термін від 15 днів і «розумною позикою» на термін від 60 днів. Кожен 3 мікрокредит пропонується взяти безкоштовно. А якщо ви берете мікропозики на високу суму, можете розраховувати на підвищений ліміт.

Лоан кредит промокоди не надає, оскільки і так пропонує претендентам послуги низьку комісію за її користування.

Хочете бути в курсі «свіжих» новин фінансового ринку і акцій від МФО? Тоді вивчайте інформацію на нашому порталі. Ми регулярно оновлюємо відомості про МФО, щоб ви змогли підібрати для себе найкращий кредитний продукт.

2. Як взяти кредит в Loany?

Кредит Лоан доступний для багатьох наших співвітчизників. Оформлення відбувається виключно онлайн. На сайті заповнюється реєстраційна форма. Після розгляду заявки система виносить вердикт. Договір підписують циферно-алфавітним кодом, що надійде на телефон по СМС. Кредит готівкою в Україні ця організація не видає.

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція з оформлення позики online:

1. Зайдіть на офіційний портал сервісу loany.com.ua, виберіть тип займу ( «швидкий» або «розумний») і натисніть кнопку «Взяти».

покрокова інструкція оформлення позики в Лоани кредит

2. Зареєструйте Лоан кредит Особистий Кабінет. У формі залиште свої дані (ПІБ, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону) і придумайте пароль.

як взяти в борг у Лоани кредит Україна, реєстрація

3. Заповніть анкету. Не забудьте відправити своє фото, фото паспорта та коду, а також вказати номери телефонів контактних осіб.

4. Ознайомтеся з правилами роботи платформи кредитування.

5. Дайте згоду на обробку персональних даних та отримання вашої кредитної історії.

6. Вкажіть платіжну банківську карту, на яку будуть зараховуватися гроші. Здійсність її верифікацію (перевірку) за стандартною процедурою.

7. Підтвердіть свою заявку в Особистому Кабінеті.

8. Дочекайтеся рішення сервісу.

9. У разі позитивного вердикту отримайте гроші на банківську пластикову картку, як правило, протягом 5 хвилин.

В цілому на реєстрацію своїх облікових даних ви витратите не більше 15-20 хвилин. Надалі вам не доведеться по-новому заповнювати цю форму, адже дані будуть зберігатися на персональній сторінці. Просто зайдіть в свій аккаунт, сформуйте заявку і підтвердіть її. На всю процедуру ви витратите 2-3 хвилини.

2.2. Що робити, якщо Лоани не дав кредит?

Компанія Лоан максимально швидко приймає рішення по заявці претендента. Завдяки експрес-скорингу відбувається оцінка платоспроможності і кредитної відповідальності позичальника.

Часті причини відмови:

 • невідповідність віку позичальника;
 • негативна кредитна історія;
 • некоректна подача даних в анкеті;
 • в анкеті вказана карта, випущена не на ім’я позичальника;
 • наявність прострочень по раніше оформленим займам;
 • недостатня платоспроможність претендента.

Отримавши негативне рішення на прохання, не падайте духом. На ринку існує безліч інших МФК, готових видати мікропозику на цілком лояльних умовах. Кредитон, Позичка, Кредит Касса, Кредит Ап, Го фін Гоу, Кредит 365 охоче видають гроші в кредит навіть тим, у кого зіпсована репутація платника.

3. Як погасити кредит в Loany?

Погасити кредит в Лоан також просто, як і оформити його. Доступне дострокове погашення. Розрахуватися за займом можна повністю або частково. Переказ грошей здійснюється безготівковим способом.

3.1. способи погашення

Оплата за кредитом «швидкий» відбувається одноразово в кінці терміну. Для кредиту «Розумний» ви щомісяця поповнюєте розрахунковий рахунок МФК (сума і дата знаходяться в графіку платежів).

Варіанти розрахунку по займу:

 1. Оплата банківською карткою через сервіс LiqPay, зайшовши до кабінету (кнопка «Онлайн оплата» — LiqPay — вказівка ​​реквізитів пластика — введення перевірочного коду).
 2. Інтернет-банкінг. Швидкість зарахування коштів висока, комісія мінімальна — 1-5 грн.
 3. Через касу банку або банківським переказом. У графі «Призначення платежу» обов’язково вкажіть ПІБ боржника, код з податкової і номер кредитного договору.
 4. Через платіжні термінали.
 5. Оплата бонусами. Найприємніший спосіб розрахунків, коли за мікрокредит ви розраховуєтесь накопиченими балами. Зайдіть до кабінету, натисніть «Заплатити» — «Оплата бонусами» — «Заплатити».

Найшвидшим і не витратним способом прийнято вважати транзакцію через Особистий Кабінет. Банківський переказ здійснюється до 3 днів, при цьому за проведення операції може бути комісія.

3.2. Що робити, якщо не встиг погасити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в Loany? При утворенні прострочення вас чекають серйозні наслідки і штрафні санкції, а саме:

 • ризики звернення до суду;
 • взаємодія з колекторами (на 8 день після прострочення);
 • неможливість взяття чергової грошової допомоги;
 • штраф після п’ятиденного прострочення — 50% суми займу.

Якщо ви відчуваєте тимчасові фінансові труднощі, рекомендуємо відразу ж оформити пролонгацію, сплативши тільки відсотки, що набігли за позикою. Терміни розрахунку будуть продовжені на період до 30 днів по «швидкому» кредиту і на термін до 12 місяців по «розумному». Зауважимо, що пролонгація не буде доступна після 23.00 поточної дати закінчення терміну кредитного договору.

Тим, хто не скористався цією пропозицією своєчасно, можна провести реструктуризацію. Зверніться в такі компанії, як Дінеро, Студентлон, Єврогроші, ССлоан, Готівочка, Топ кеш та інші фінустанови. Ці структури охоче видадуть кредит онлайн на карту без паперової тяганини.

4. Детальніше про Loany

Сервіс Loany належить молодій компанії ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія», яка розпочала свою діяльність в 2016 році. Особливість роботи МФО — швидкість оформлення і наявність кількох кредитних продуктів на вибір позичальника.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Діяльність компанії регулюється Національною Комісією з Фінансових Послуг України. МФК має свідоцтво (ІК №168 від 2016 року) та дозвіл на надання позик фізичним особам.

свідоцтво про реєстрацію Лоани кредит в Україні

4.2. Контакти

Офіційне найменування фінустанови:ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія»
Юридична адреса:м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, оф. 129
Гаряча лінія:0 (800) 300-359
E-mail:support@loansinfo.com.ua

5. Відгуки користувачів про Loany

У Лоан кредит відгуки можна зустріти на офіційному сайті, в мережі або на форумах. В основному, вони значаться в позитивному ключі. Люди задоволені прозорістю наданої на порталі інформації, простотою інтерфейсу і швидкістю реагування на замовлення. Їх влаштовують помірні відсотки і п’ятиденний грейс-період, протягом якого не нараховується штраф.

Незадоволені роботою сервісу в основному ті, то не повертав кредит в Loany в обумовлені договором строки. Вони нарікають на жорстоке вимагання погасити позику з боку колекторів, надокучливі дзвінки навіть на залишені номери контактних осіб.

Пост опубликован: 10.01.2020


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!