МаніБум Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 65 днів

Сума: до 20 000 грн.

Проценти: 0.01-1.75% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: від 18 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Промокод: -50% на першу позику

Отзывы Мани Бум (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Мані Бум
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Манібум?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо МаніБум не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в MoneyBoom?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Money Boom
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Мані бум

1. Умови кредитування в Манібум

Де взяти кредит за лічені хвилини? Найкраще звернутися в мікрофінансову компанію (МФК), яка видасть міні займ до получки на цілком прийнятних умовах. Одним з таких кредиторів є MoneyBoom. МФО видає позику без прихованих платежів, лояльно ставиться до позичальника і максимально спрощує процедуру оформлення мікропозики. Кредит онлайн на карту (Київ і вся Україна) можна отримати не виходячи з дому чи офісу.

Кредитна пропозиція

Параметр Значення
Максимальна сума 20 000 грн.
Базова процентна ставка 1,75% в день
Термін кредиту до 65 днів

Кредитний договір підписують онлайн — на офіційному сайті організації moneyboom.ua. Для цього заповнюють дистанційну форму заявки та підтверджують свої наміри простим електронним підписом. Гроші в борг онлайн моментально зараховуються на пластикову картку протягом декількох хвилин.

1.1. Процентна ставка

Комісія компанії за позикою трохи вище середньої на ринку мікрокредитування — 1,75% в день або 638,75% в рік. Така висока комісія за користування кредитом нараховується в зв’язку з серйозними ризиками неплатежів. Якщо брати кредит на невеликий термін, розмір переплат мало відчутний.

Комісія компанії за позикою трохи вище середньої на ринку мікрокредитування — 1,75% в день або 638,75% в рік. Така висока комісія за користування кредитом нараховується в зв’язку з серйозними ризиками неплатежів. Якщо брати кредит на невеликий термін, розмір переплат мало відчутний.

Повертаючи вчасно мікропозику, позичальник стає учасником програми лояльності, яка надає право на отримання знижки при черговому міні кредиті.

Скористайтеся нашим онлайн-калькулятором, і ви за 5 секунд дізнаєтеся розмір переплати за позикою в цій компанії. Просто введіть у відповідному полі параметри позички, а система самостійно проведе розрахунок комісійної винагороди МФО.

1.1. Процентна ставка

Комісія компанії за позикою трохи вище середньої на ринку мікрокредитування — 1,75% в день або 638,75% в рік. Така висока комісія за користування кредитом нараховується в зв’язку з серйозними ризиками неплатежів. Якщо брати кредит на невеликий термін, розмір переплат мало відчутний.

Повертаючи вчасно мікроссуду, позичальник стає учасником програми лояльності, яка надає право на отримання знижки при черговому мікрокредит.

Скористайтеся нашим онлайн-калькулятором, і ви за 5 секунд дізнаєтеся розмір переплати за позикою. Просто введіть у відповідному полі параметри позички, а система самостійно проведе розрахунок комісійної винагороди МФО.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Користуватися сервісом MoneyBoom ​​дуже просто. Інтерфейс сайту зручний і інтуїтивно зрозумілий, тому отримати кредит зможе навіть людина, яка не часто користується комп’ютером.

Переваги співпраці:

 • високий термін кредитування (до 2 місяців);
 • безкоштовна пролонгація завжди і для всіх;
 • новим клієнтам гроші на дебетову пластикову картку надходять протягом 7 хвилин, а постійним — миттєво;
 • сервіс працює без вихідних і в нічний час (в режимі 24/7);
 • оформити онлайн позику можна без довідки про доходи і без поручителів;
 • регулярно з’являються знижкові промокоди.

Крім того, Манібум допускає дострокове розірвання договору. При цьому отримувач кредиту оплачує тіло позики та відсотки, що набігли за фактичне користування. Мораторій або додаткові комісії за погашення боргу до терміну не передбачаються.

1.3. Недоліки

Як і в будь-який інший кредитній організації, користування грошима в МФК MoneyBoom ​​не завжди проходить гладко. Клієнти нарікають на серйозні штрафні санкції в разі прострочення і деякі складності в оформленні позики.

Серед недоліків можна виділити:

 • взяти позику можна тільки після погашення попередньої;
 • кредит готівкою в Україні не надається (тільки онлайн);
 • відсутність мінімального грейс-періоду;
 • нові клієнти можуть розраховувати тільки на суму до 4 тис. грн., (найчастіше дають половину запитуваної суми);
 • потрібно передавати підписаний кредитний договір компанії (представнику або по електронній пошті).

Зауважимо, що при частковому погашенні позички перераховані безготівковим спосібом гроші спочатку зараховуються в рахунок погашення штрафів, потім відсотків, що набігли, а в кінці — на покриття тіла мікропозик.

1.4. Хто може отримати кредит?

Розраховувати на міні позику можуть ті претенденти, які відповідають критеріям Манібум.

Вимоги до позичальника:

 • вік — 18 і більше років;
 • резидент України;
 • постійна реєстрація на території України;
 • наявність діючого банківського рахунку.

Щоб отримати кредит онлайн без відмов, досить коректно вказати інформацію в анкеті-заявці, подача якої відбувається через інтернет.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

які потрібні документи для отримання міні позики в Мані Бум Укранїна, паспорт, код ІНН, інструкція

Взяти кредит Манібум в Києві і по всій Україні можна всього за 2 документами — паспорту та коду з податкової. Перед оформленням заявки підготуйте власну банківську карту, згадайте свій номер телефону і електронної пошти.

1.6. Промокоди та акції

Манібум часто проводить акції, дозволяючи позичальникам виграти цінні призи або оформити чергову мікропозику зі знижкою. В цьому році компанія провела розіграші «Оксамитовий сезон», «Найбільш жіночий день», «Манібум дарує подарунки», «Любовна лихоманка». Багато з них присвячені святам, інші проводяться в звичайні дні.

Діє програма лояльності для постійних клієнтів МФК і тих, хто вперше почав користуватися її послугами за рекомендацією. Пропозиція «Онлайн друзі» дозволяє отримати бали, які перераховуються у вигляді грошей на пластикову карту.

Варіанти бонусів:

 • за нового клієнта — +50 грн;
 • якщо ваш друг привів друга — +25 грн;
 • знайомий друга привів свого друга — +15 грн.

Нарахування балів здійснюється з 1 по 10 число кожного місяця.

Цікавою пропозицією для клієнтів є Манібум промокод (знижка на користування мікрокредитом). Циферно-алфавітну комбінацію можна знайти на офіційному сайті організації, отримати в телефонній або поштовій розсилці, подивитися в групі Фейсбук. Промокод вводять в спеціальну графу «Введіть промокод», яка розташувалася нижче поля «Термін кредиту» на онлайн-калькуляторі.

2. Як взяти кредит в Moneyboom?

Кредит Манібум в Україні оформляється онлайн. Для цього потрібно пройти реєстрацію персональної сторінки, оформити заявку на міні позику, дочекатися її схвалення і підписати договір.

як краще взяти кредит в Мані Бум без довідки про доходи, інструкція

У разі позитивного рішення в Особистому Кабінеті офіційного сайту розміщується договір і анкета заявника. Кредит видається за 15 хвилин. На наступний день на Пошту або кур’єром буде доставлений договір в друкованому вигляді. Його потрібно підписати і повернути компанії. Якщо цього не зробити, отримувач кредиту позбавляється можливості повторного звернення до МФО.

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція з оформлення онлайн

1. Заходьте на сайт https://moneyboom.ua обирайте параметри позики, застосовуйте промокод (коли такий є) і натискайте кнопку «Оформити кредит».

як отримати займ на картку в MoneyBoom в Україні, покрокова інструкція, поради

2. Заповнюйте поля форми, необхідні для входу в Манібум особистий кабінет. На вказаний вами номер телефону надійде пароль, необхідний для входу в персональний аккаунт.

як взяти міні позику в Манібум Україна, інструкція з отримання кредиту

3. Залишайте особисті дані. Вибирайте спосіб отримання грошей і підтверджуйте оферту.

4. Прив’язуйте платіжну карту, ввівши її реквізити. Фінзаклад здійснює перевірку вашої банківської картки, списавши з неї невелику суму (в подальшому вона обов’язково повернеться на картковий рахунок). Її значення буде потрібно вказати з точністю до копійки в окремій графі.

5. Після цього ви отримаєте вердикт кредитодавця.

6. Ознайомтеся з умовами договору та підпишіть договір електронним підписом.

7. Гроші надійдуть на картковий рахунок протягом 5 хвилин.

8. Підпишіть письмовий договір звичайним підписом і передайте його компанії.

Наступні мікропозики схвалюються в автоматичному порядку. Для подачі заявки необхідно зайти до кабінету свого облікового запису, позначити параметри нової позики і підтвердити його отримання.

Намагайтеся коректно заповнювати всі поля анкети. Якщо система запідозрить вас в шахрайстві, у виплаті буде відмовлено.

2.2. Що робити, якщо Moneyboom не дав кредит?

Відмови в Манібум також трапляються. Не існує єдиної причини незадоволення заявки претендента мікропозики, адже система в автоматичному порядку здійснює перевірку наданої заявником інформації. Найчастіше відмовляють через надання недостовірної інформації, непідписання договору вручну, зіпсованої репутації платника.

Якщо вам терміново потрібні гроші, краще одночасно подати заявки в декілька МФО. Такі організації, як Dinero, Ваша Готівочка, Є-гроші, Є-Кеш, Кредит Фінанс, Веро Кеш, Мані Фо Ю, Кредит Каса, охоче видають міні позики позичальникам.

3. Як погасити кредит в Мані Бум?

Повернути кредит досить просто. Максимально зручний варіант — зробити переказ грошей, використовуючи пластикову карту. Для цього потрібно мати доступ до інтернету і згадати пароль від Особистого Кабінету порталу. Здійснювати проплату онлайн рекомендується до 18.00 поточного дня закінчення договору.

3.1. Способи повернення мінікредиту

МФК MoneyBoom ​​пропонує всього 3 способи розрахунку по раніше взятим мікропозикам:

 1. Банківський переказ на розрахунковий рахунок фінансової організації (платіжний документ можна роздрукувати на сайті). При здійсненні платежу обов’язково вказуйте свої ПІБ та номер договору. Це необхідно для ідентифікації оплати клієнтів.
 2. Мережа терміналів самообслуговування та систему EasyPay.
 3. Використовуючи банківську карту. Зайдіть в свій аккаунт на головній сторінці сайту MoneyBoom, виберіть картку, перейдіть в пункт «Погашення кредиту» і натисніть кнопку «Оплатити».

Фактичною датою розрахунку за позикою вважається дата надходження грошових коштів на рахунок компанії. Отже, краще за кілька днів до закінчення терміну договору перерахувати гроші на рахунок Манібум. Зверніть увагу, банк може стягувати додаткову плату за проведення транзакції.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Що буде, якщо не повернути кредит в MoneyBoom? Тих, хто не повертав кредит в MoneyBoom, чекають серйозні штрафні санкції і загроза спілкування з колекторами.

При утворенні заборгованості МФК:

 • нараховує додаткові відсотки (пеня за прострочення в розмірі 1,75% від суми боргу);
 • звертається до суду;
 • передає права на позику третім особам (колекторам);
 • відправляє інформацію в БКІ (Бюро Кредитних Історій України).

Не допускайте утворення боргу, а скористайтеся безкоштовною пролонгацією. Продовжити терміни мікрокредиту можна при сплаті відсотків. Термін продовження не може перевищувати терміни кредитного договору.

При виникненні серйозних фінансових труднощів зверніться за допомогою в інші МФО. Реструктуризацію боргу проведуть Дінеро, Алекс Кредит, Ваша Готівочка, Ccloan, Сос Кредит, Мані Вео, Ультра Кеш та інші представники ринку мікрокредитування.

4. Детальніше про Манібум

МФК Манібум належить компанії ТОВ «Інфінанс», зареєстрованої в 2014 році. Діяльність організації спрямована на видачу мікрокредитів по всій території України (крім АРК і АТО). Компанія позиціонує себе як організацію з лояльним ставленням до клієнтів (бонуси за рекомендацію, промокоди, розіграші знижок і цінних призів). Вона запевняє, що видасть кредит всього за 7 хвилин без підтвердження зайнятості.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Компанія МФК отримала свідоцтво Нацкомісії з регулювання ринку фінпослуг №126 (серія ІК) в травні 2014 року. Діяльність організації ліцензована.

свідоцтво Манібум Україна

4.2. Контакти

Офіційне найменування: ТОВ «ІНФІНАНС»
Юридична адреса: м. Київ, вул. Жилянська, д. 41
Гаряча лінія: +3 8 (044) 49-09-990
E-mail: info@infinance.com.ua

Присутня можливість замовити «Зворотній дзвінок» на сайті.

5. Відгуки користувачів про MoneyBoom

Манібум відгуки реальних користувачів можна зустріти в мережі. В основному, люди задоволені швидкістю видачі позики, простотою його оформлення і високими термінами кредитування. Мікроссуду можна отримати навіть з поганою репутацією позичальника.

Нарікання користувачів сервісом, як правило, пов’язані з незрозумілою причиною відмови, значними штрафними санкціями і неотриманням бонусів деяких акцій.

Пост опубликован: 10.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!