Манівео Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: 1 — 30 днів

Сума: до 17 000 грн.

Проценти: 0.01 — 1.7% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: 18 — 90 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Отзывы Манивео (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Манівео
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в MoneyVeo?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо MoneyVeo не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в MoneyVeo?
  • Способи погашення боргу
  • Що робити якщо не встиг погасити кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Манівео
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про MoneyVeo

1. Умови кредитування в Манівео

Де взяти кредит без надмірної паперової тяганини з високим схваленням? Звичайно ж, звернутися в одну з кращих МФК MoneyVeo, яка лояльно ставиться до шукачів і видає позики на вигідних умовах. Швидке рішення по позиці протягом 2 хвилин, знижена відсоткова ставка для нових позичальників, бонуси та заохочення для постійних клієнтів і простота користування сайтом moneyveo.ua забезпечують сервісу високий потік клієнтів.

На сьогоднішній день МФО MoneyVeo визнана однією з кращих на ринку мікрокредитування. Кредит онлайн на карту в Києві і по всій Україні доступний після реєстрації персональної сторінки на сайті, подачі заявки та укладання договору. До неплатникам сервіс ставиться лояльно, пропонуючи їм пролонгацію кредиту і грейс-період.

Кредитні продукти

Параметри / Тариф «Smart»«Comfort»
Граничне значення позики 100 грн10 000 грн
Максимально доступна сума 17 000 грн30 000 грн
Переплата0,01% — перший займ;
1,7% — кожний наступний.
0,87% в день
Доступний термін укладення договору до 30 днів від 8 до 18 тижнів
Штрафна санкція 3% в день (1,7% — за користування позикою, 1,3% — пеня) 3% в день (1,7% — за користування позикою, 1,3% — пеня)

Кредит готівкою в Україні не оформлюється. Гроші передаються виключно на банківську картку. Якщо здобувачеві потрібно готівку, зняти потрібну суму можна в найближчому банкоматі або взяти гроші у іншого кредитора, який видає позики готівкою.

1.1. Процентна ставка

Кредит онлайн без відмов від Манівео відрізняється помірною платою. Наприклад, за програмою «Комфорт» ви платите всього 0,87% в день. Користування кредитом на термін до 30 днів згідно з тарифом «Стандарт» обійдеться в 1,7% в день. Такий високий розмір переплати пов’язаний з ризиками неповернення мікроссуди.

Новачки сервісу можуть розраховувати на кредит Мані вей під 0,01% в день. Участь в програмі лояльності допоможе отримати непогану знижку на цікавий для вас займ.

Скористайтеся онлайн-калькулятором, щоб дізнатися розмір переплат. Введіть параметри мікропозик і ви побачите суму, яку потрібно погасити під час закінчення терміну договору.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Конкурентною перевагою Манівео є наявність декількох кредитних продуктів, орієнтованих на різних претендентів позики. Запропоновано стандартні рішення на ринку кредитування і мікрокредити на суму до 30 000 грн з високим терміном укладення договору.

Плюси звернення в Манівео:

 • прозорість (без прихованих платежів і повне інформування клієнта на сайті);
 • відсутня необхідність збору таких документів, як довідка про доходи, копія трудової, довідка про працевлаштування;
 • займ видається без поручителів і застави;
 • діє програма лояльності;
 • можливість пролонгації і грейс-періоду (3 дні).

Залишені на сайті дані і проведені фінансові операції захищаються строго в рамках протоколів, які відповідають міжнародним стандартам безпеки.

1.3. Недоліки

У Манівео важко відшукати недоліки, але вони все-таки присутні. На проблеми в роботі сервісу найчастіше скаржаться ті, хто не повертав кредит в MoneyVeo вчасно.

Недоліки співпраці з МФО:

 • відсотки — вище середнього;
 • не завжди можна активувати опцію пролонгації позики;
 • можуть віддати право вимагати борг третій стороні (колекторам);
 • тривала метушня зі сканами паспорта та коду ІНН в рамках процедури оформлення.

З недоліків роботи сервісу можна зробити один висновок: «щоб враження про Манівео було позитивним, потрібно своєчасно платити по кредиту!».

1.4. Хто може отримати кредит?

Оформити онлайн займ (Київ і вся Україна) можуть всі громадяни нашої країни у віці 18-90 років. Соціальний статус і працевлаштування позичальника не мають значення. Бажано мати позитивну кредитну історію, адже співробітники МФК часто здійснюють перевірку репутації претендента на позику.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

Оформити мікрокредит можна без довідки про доходи, залучення позичальників і поручителів. Під час реєстрації персонального аккаунта на сайті при собі потрібно мати:

документи необхідні для оформлення займа, мікропозики, мікрокредиту
 • паспорт;
 • код з податкової;
 • банківську карту, виписану на своє ім’я;
 • E-mail;
 • телефон.

Іноді клієнту необхідно надіслати MoneyVeo своє фото з паспортом в руках і кодовим словом, озвученим службою підтримки. Цей захід обережності сприяє виключенню шахрайства з оформленням мікропозик не на своє ім’я.

1.6. Промокоди та акції

Діє постійна акція від Манівео — «мікропозика під 0,01%», якою можуть скористатися нові клієнти сервісу. Але на сьогоднішній день сервіс пропонує претендентам позики безпрецедентні умови взяття позики в перше. Акція «Меньше нуля» передбачає не просто знижку на кредит, а й подарунок грошей при його поверненні. Запросивши друга на сайт, кожен позичальник гарантовано отримує 50 грн і стає учасником розіграшу новенького айфона.

гроші в борг від манівео Україна

Манівео промокод часто пропонується позичальникам. Циферно-буквену комбінацію можна отримати в соцмережах, по електронній пошті, через СМС або в Особистому Кабінеті. Крім того, пропонується заробити електронні монети enotcoin, які можна конвертувати в сертифікат за позикою.

Учасником програми лояльності стає кожен клієнт. Залежно від кредитного рейтингу і накопичених балів йому присвоюють певний статус, який дає право на знижку від 2,5 до 50%. Наприклад, перебуваючи на першому рівні, ви можете розраховувати на бонус в 2,5% і позичку до 6 600. Існує всього 6 рівнів, на останньому з яких клієнт отримує максимальну знижку в 50% і можливість взяття 15 000 грн. Статус позичальника визначається числом, терміном, сумою взятих і своєчасно погашених кредитів.

На нашому сайті ви завжди зможете знайти актуальні промокодом на мікропозики від МФО. Будьте в курсі акцій і розіграшів на ринку мікрокредитування, регулярно відвідуючи сторінки ресурсу.

2. Як взяти кредит в MoneyVeo?

Умовно процес отримання позики можна розділити на 4 частини:

як отримати мініпозику в манівео через інтернет, інструкція

Взяти кредит Манівео в Україні можна тим, хто відповідає вимогам банку і має в своєму розпорядженні вихід в Інтернет. На сайті реєструється Особистий Кабінет, подається прохання на мікроссуду і підписується договір простим електронним підписом.

2.1. Покрокова інструкція

Манівео завжди на відстані одного кліка! Сервіс за лічені хвилини оформляє мікро позику, так що заповітні гроші ви отримаєте протягом 10-15 хвилин.

Інструкція з оформлення позики онлайн:

1. Відвідайте офіційну сторінку порталу https://moneyveo.ua. В онлайн-калькуляторі виберіть параметри позики і натисніть кнопку «Отримати кредит».

інструкція як оформити кредит в moneyveo 24/7

2. Заповніть всі поля форми, активуйте кнопку «Продовжити». Персональні дані повинні бути достовірними. Додаткова ідентифікація користувача по Bank ID НБУ, BankID або через соціальну мережу Фейсбук збільшить шанси на позитивне рішення по мікрокредиту. Через кілька хвилин система озвучить вердикт по мікропозик.

3. Пройдіть верифікацію банківського пластику. На вашому картковому рахунку буде заблокована сума в межах 1 грн. Дізнайтеся її через інтернет-банкінг або зателефонувавши оператору. Введіть значення з точністю до копійок в спеціальній графі.

4. Отримайте рішення. Вердикт компанії буде озвучений в Особистому Кабінеті, через СМС-повідомлення або електронного листа.

5. Ознайомтеся і погодьтеся з умовами договору.

6. Чекайте зарахування грошей на карту (як правило, переклад відбувається протягом декількох хвилин після закінчення активних дій на сайті).

Чергове прохання на позику необхідно оформляти через Манівео Особистий Кабінет, проникнути в який можна за своїм номером телефону і паролю, створеному під час реєстрації. Взяти позику через персональний аккаунт можна протягом декількох хвилин.

2.2. Що робити, якщо MoneyVeo не дав кредит?

Ухвалення рішення за заявкою здійснюється в автоматичному режимі на підставі наданих здобувачем персональних даних. Унікальна технологія обробки отриманої інформації виключає людський фактор і підвищує шанс на отримання позики.

Але відмови в Манівео не виняток. Найчастіше негативну відповідь чують користувачі сервісом з простроченою заборгованістю і ті, хто некоректно ввів дані при заповненні анкети. Не виключені випадки відмови при верифікації клієнтом неіменної карти (якщо Манівео не співпрацює з банком-емітентом картки).

При негативному рішенні не варто впадати у відчай, адже гроші в борг онлайн можна отримати в інших МФО (дивіться список на нашому сайті). Alex Credit, Credit Lite, Loany, Кредит каса, Кашинський, E-cash, Грошик, Megagroshi та інші кредитори охоче видають мікропозики на вигідних умовах.

3. Як погасити кредит в MoneyVeo?

Погасити кредит можна одноразово або частинами. Користувачі тарифним пакетом «Комфорт» зобов’язані здійснювати платіж один раз в два тижні. Розрахунок проводиться безготівковим способом.

3.1. Способи погашення боргу

Варіанти переказу коштів:

1. Онлайн через сайт. Для цього використовують Особистий Кабінет MoneyVeo і прикріплену до нього карту, яка пройшла верифікацію (перевірку). Доступний спосіб розрахунку без авторизації на порталі (розділ сторінки «Оплатити»).

2. Офлайн через інші сервіси. Можна використовувати інтернет-банкінг, платіжні системи EasyPay, PayHub, iPay.ua, MyPay, Portmone.com, скористатися послугою від Лайф або Київстар.

3. Офлайн. Відвідують найближчого відділення банку або проводять транзакцію, задіявши термінали.

інструкція як взяти гроші в борг і сплатити у манівео Україна, через інтернет

При здійсненні грошових переказів правильно вказуйте реквізити отримувача та належним чином заповніть графу «Призначення платежу». При банківському перекладі краще за день до закінчення терміну мікропозик зробити проплату.

3.2. Що робити якщо не встиг погасити кредит?

Багатьох позичальників цікавить питання: «що буде, якщо не платити кредит в MoneyVeo?». Відповідь очевидна — порушення умов договору призводить до негативної реакції у кредитора.

Кредитоотримувача, який прострочив платіж, чекають:

 • штрафна санкція при простроченні — щодня 3% від суми боргу;
 • списання грошей з прив’язаною пластикової картки на рахунок погашення боргу;
 • загрози взаємодії з колекторами;
 • звернення до суду;
 • передача відомостей в Бюро кредитних історій;
 • неможливість оформити чергову позику.

Не платити за позикою вкрай не рекомендується. Але при виникненні серйозних фінансових труднощів можна продовжити терміни кредитування, скориставшись опцією «Пролонгація позики». Досить заплатити відсотки по мікрокредиту до закінчення його терміну, і договір буде продовжений ще на один період.

Ще одна альтернатива пролонгації — реструктуризація боргу. Зверніться в БистроЗайм, Кашинський, Гроші Всім, УкрПозика, Готівочка, StudentLoan, Кредитон, Ультракеш, Мани фо ю, Ccloan, Verocash та інші МФК.

4. Детальніше про Манівео

MoneyVeo — сервіс оперативної фінансової підтримки українців, які відчувають тимчасові фінансові труднощі. Свою діяльність на ринку фінпослуг він почав в 2013 році. На сьогодні компанія оформила близько 3 млн кредитів на загальну суму 9 млрд грн. Середній час обробки заявки — 1 хвилина, а її оформлення — 8 хвилин. Регіон дії — вся Україна. Робота з клієнтами здійснюється в режимі онлайн, тому вам не потрібно витрачати час на візит до офісу кредитної організації.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати.

Компанія Манівео отримує статус лідера в області небанківського кредитування за версією авторитетного онлайн видання Ukrainian E-Commerce Expert. У 2018 році МФК удостоєна нагороди «Зірка якості», а в 2019 році — «Бренд року».

Свідоцтво про реєстрацію компанії, видане Нацкомфінпослуг в 2013 році, має серію ІК і номер 105.

свідоцтво манівео Україна, кредтити на картку онлайн
сертифікат захисту даних користувачів манівео, позика до зарплати

4.2. Контакти

Офіційна назва: ТОВ «Манівео Швидка фінансова допомога»
Юридична адреса: м. Київ, вул. Лейпцизька, д. 15Б (1 поверх).
Гаряча лінія: 0 (800) 2-1-9-3-9-3 (безкоштовно з усіх телефонів)
E-mail: support@moneyveo.ua

5. Відгуки користувачів про MoneyVeo

Про сервіс Манівео відгуки в мережі присутні в 90% випадків в позитивному ключі. Компанію не називають «шарашкіної конторою», їй довіряють і намагаються сформувати тривалу співпрацю. Українці задоволені ввічливим спілкуванням з клієнтами, оперативною реакцією на виникаючі труднощі і лояльним ставленням до позичальників при неможливості своєчасно погасити позику.

Негативні відгуки можна почути від тих, хто невчасно повернув кредит. Люди незадоволені величезними штрафами, списанням грошей з карти без їх відома і надокучливими дзвінками колекторів. Як бачите, всього цього можна уникнути при виконанні зобов’язань за договором.

Пост опубликован: 05.11.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!