MyCredit Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 30 днів

Сума: до 10 000 грн.

Проценти: 0-1.6% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: від 18 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Акція: 0% перша позика

Отзывы Май Кредит (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в MyCredit
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Mycredit?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо My Credit не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Мій Кредіт?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Май Кредит
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про МайКредит

1. Умови кредитування в Майкредіт

Де взяти кредит без зайвої паперової тяганини? За незначною фінансовою допомогою на умовах кредитування найкраще звернутися в МФО MyCredit, яка видає позику терміном на 1 місяць.

Один з кращих мікро кредитних сервісів України пропонує оформити кредит онлайн на карту не виходячи з дому. Для цього вам потрібно підготувати діючу банківську картку будь-якого банку (Приватбанку, Райфайзен, Монобанку та ін.), мати вихід в інтернет і приділити 10-15 хвилин на оформлення анкети-заявки. Гроші в борг онлайн відразу ж надходять на картковий рахунок після підписання договору простим електронним підписом.

Кредитна пропозиція MyCredit

ПараметриЗначення
Доступна до отримання сума100-10 000 грн.
Комісійна винагорода МФО0,01% або 1,6%
Максимально допустимий термін мікропозикдо 30 днів

У перший раз можна отримати кредит на суму до 5 000 грн під 0,01% в день. Система схвалює 9 з 10 заявок в автоматичному режимі. Користувачі міні кредиту, які своєчасно погашають борг, можуть розраховувати на привілеї мікрофінансової компанії. Їм доступна більш висока сума кредитування і нижчий відсоток переплат.

1.1. Процентна ставка

Для новачків діє процентна ставка в розмірі 0,01% в день. Оформити онлайн кредит вдруге можна під 1,6% в день. Промокод і участь в програмі лояльності «Улюблений клієнт» дозволить істотно заощадити на комісії МФК.

Скористайтеся нашим калькулятором, і ви зможете за кілька секунд дізнатися розмір переплати за позикою.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Сервіс MyCredit запевняє, що надокучливі дзвінків рідним, близьким і начальству виключені. МФК завжди з розумінням ставиться до фінансових труднощів позичальника, пропонуючи йому пролонгувати борг.

Вигоди від співпраці:

 • відсутня зайва бюрократія (взяти позику можна без довідки про доходи і без поручителів);
 • регулярно проводяться акції та розіграші цінних призів;
 • діє програма лояльності;
 • встановлено 3 бонусних дні для оплати мікропозики, протягом яких штрафні санкції не нараховуються;
 • автоматична пролонгація позики в разі сплати процентів;
 • МФО працює без прихованих платежів в режимі 24/7;
 • допускається дострокове погашення міні позики, при частковій оплаті відсотки нараховуються на залишок суми.

Зауважимо, що кожен клієнт може скористатися мобільним додатком для оформлення позики як вдома, так і за його межами. Закачайте утиліту через магазин ОС вашого смартфона, і беріть кредит в кафе, на роботі, магазині і навіть громадському транспорті.

Компанія завжди чесно розповідає про умови мікропозики, надаючи необхідну інформацію про його отримання на головній сторінці сайту. Ніяких прихованих платежів або приховування умов користування.

1.3. Недоліки

Зрозуміло, підібрати для себе найкраще МФО вкрай складно, адже у кожної фінансової компанії присутні як переваги, так і недоліки. MyCredit практично не має негативних сторін.

Найчастіше клієнти скаржаться на:

 • невелику суму, доступну для отримання;
 • відсутність можливості отримати кредит готівкою в Україні, відвідавши найближчий офіс компанії;
 • першочергове зарахування сум при оплаті частинами в рахунок погашення штрафів і відсотків;
 • висока вірогідність відмови в заявках.

Ті, хто не повертав кредит в MyCredit, відзначають посилені фінансові санкції та надокучливі дзвінки з боку співробітників компанії і колекторів.

1.4. Хто може отримати кредит?

На міні позику від МФО можуть розраховувати будь-які громадяни нашої країни. Сервіс не перевіряє кредитну історію позичальника. Копія трудової, довідка про розмір заробітку, застава і залучення поручителів не потрібні. Таким чином, соціальний статус, зайнятість і щомісячний дохід заявника не має значення. Разом з тим, встановлено обмеження на вік позичальника — мінімум 18 років.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

документи необхідні для позики в Майкредіт Україна, паспорт, код, інструкція, гроші в Мій Кредит

При собі потрібно мати кілька документів:

 • паспорт;
 • індивідуальний номер з податкової (ІПН);
 • банківську або корпоративну карту.

У деяких випадках для додаткової перевірки клієнта MyCredit запитує відправку фото з паспортом в руках. Краще піти на поступки, зробивши і переславши знімок. Також потрібно отримати в банку довідку, яка підтверджує те, що ви є власником карти (як правило, зробити це можна через інтернет-банкінг).

1.6. Промокоди та акції

МФК MyCredit регулярно проводить акції та розіграші, наприклад, до Дня козацтва, «Сімейні цінності», «рулимо в літо» та багато інших. Можна виграти знижку на позику або цінний приз. На сьогоднішній день діє акція «Приведи друга і виграй подарунок». Потрібно оформити запрошення другу, заповнивши контактну форму. Якщо ваш знайомий візьме мікропозику на термін від 3 днів, ви стаєте учасником розіграшу цінних призів і отримуєте додаткові гроші у вигляді бонусів.

Мій Кредит промокод можна відшукати на сторінках компанії в Фейсбуці та Інстаграм, а також на телеграм-каналі. Буквено-цифрова комбінація також розсилається по СМС або приходить на електронну пошту. Її можна отримати на сайті у спливаючому блоці. Щоб знизити фінансове навантаження, просто введіть промокод в поле «У мене є промокод». Обов’язково враховуйте символи верхнього і нижнього регістра.

На нашому сайті ви можете відшукати безліч промокодів для різних МФО і отримати вигоду в користуванні мікрокредитом. Будьте в курсі акцій і розіграшів. Ми пропонуємо тільки перевірену та актуальну інформацію.

2. Як взяти кредит в MyCredit?

як отримати кредит в Майкредіт в Україні, покрокова інструкція, з фото

Взяти кредит Мій кредит в Києві і будь-якому іншому населеному пункті України можна тільки онлайн. Реєстрація не займе більше 15 хвилин.

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція:

1. Заходимо на офіційний сайт МФК по посиланню https://mycredit.ua і вибираємо параметри позики в калькуляторі. Натискаємо кнопку «Отримати гроші».

як взяти позику в Mycredit через інтернет, інструкція, поради

2. Створюємо Мій кредит личный кабінет. Спочатку система перевірить ваш номер телефону (вам знадобиться ввести код, який прийде в СМС), а потім запропонує придумати пароль для входу в персональний аккаунт.

покрокова інструкція Mycredit, мій кредит Україна

3. Заповніть анкету. На цьому етапі ви вказуєте особисту інформацію про себе і тип зайнятості.

4. Вводить реквізити банківської пластикової картки, на яку будуть зараховані кошти. Для верифікації карти на ній буде заблокована 1 грн. У перевірочному полі наберіть код-ідентифікатор, який прийшов в СМС.

5. Рішення щодо заявки приходить до особистого кабінету, на електронну скриньку або в СМС.

6. Підтвердіть договір шляхом натискання кнопки «Згоден».

Завжди коректно вводьте інформацію. Помилки, неточності і недостовірні дані можуть стати причиною відмови.

Через 2 хвилини після підписання договору відбудеться зарахування грошей на картковий рахунок.

2.2. Що робити, якщо Dinero не дав кредит?

Причину відмови МФК MyCredit не розголошує, щоб уникнути шахрайства. Заявка схвалюється в автоматичному порядку. Система аналізує різні фактори ризику на основі інформації, наданої заявником. Відмовити можуть у зв’язку з некоректним введенням даних, поганою кредитною історією, недостатньою платоспроможністю. Після відмови можливість подачі чергової заявки блокується на 7 днів.

В такому випадку зневірятися не варто, адже ви завжди можете відправити запит на кредит онлайн без відмов в іншу мікрофінансову організацію. Найчастіше мікропозики видають Манівео, Є-Гроші, VashaGotivochka, Є-кеш, Кредит 365, Быстро Займ.

3. Як погасити кредит в Мійкредіт?

Погасити кредит можна як повністю, так і частинами. Оплату, як правило, роблять в останній день мікропозики. Користувачам послугами МФО запропонований грейс-період в 3 дні, протягом якого штрафні санкції за прострочення не діють.

3.1. Способи повернення мінікредиту

Варіанти погашення позики:

 1. Банківський переказ, який можна здійснити в будь-якому українському банку. Гроші потрібно зарахувати на реквізити кредитодавця. У графі «Призначення платежу» обов’язково вказуйте номер договору та ПІБ.
 2. Через особистий кабінет, використовуючи прикріплений номер банківської пластикової картки. У закладці «Мої кредити» виберіть опцію «Погасити», покрийте борг одним платежем або тільки відсотки, введіть реквізити картки та CVV код.
 3. Скориставшись терміналами. Заплатити можна через термінали Приватбанк, Ibox, City24 та Easypay.

При виборі банківського переказу намагайтеся за кілька днів до наміченої дати проводити платіж, щоб уникнути зарахування грошових сум після закінчення терміну договору. Може виникнути додаткова комісія (вивчіть тарифну політику обслуговуючого банку).

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Кредит Мій кредит (Київ і вся Україна) береться на термін до 30 днів. У зв’язку з виникненням у позичальника фінансових труднощів краще оформити пролонгацію. Продовжити терміни позики можна максимум на 30 днів тільки в тому випадку, якщо боржником сплачено відсотки. Пролонгація допускається тільки на той період, на який оформлено займ.

Що буде, якщо не платити кредит в MyCredit? Порушення умов договору передбачає покарання для позичальника:

 • штрафні санкції за прострочення;
 • звернення до суду;
 • передача інформації в БКІ;
 • загрози з боку колекторів.

Не сплачувати кредит не рекомендується, адже можна накопичити значний борг і серйозно зіпсувати репутацію. Звертайтеся в інші МФО, список яких можна відшукати у нас на сайті. Мікропозики охоче видають УкрПозика, StudentLoan, AlexCredit, Є-кеш, Готівочка, Мані фо ю, Ccloan, Ультра Кеш, KLT Credit та інші компанії.

4. Детальніше про МФК «Май Кредит»

MyCredit належить ТОВ «Безпечне агенство необхідних кредитів». За кілька років свого існування MyCredit видав понад 1 млн мікропозик. Сьогодні в рядах клієнтів значиться понад 140 тис., постійних користувачів послугами, а щодня сайт відвідує понад 3 тис., осіб. Регіон дії компанії — Київ і вся Україна (окрім АРК і зони АТО).

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Сервіс MyCredit удостоєний премії «Кращого майданчика для онлайн кредитування» в 2017 і 2018 році за версією PSM Adwords. МФК також має звання «Краще підприємство країни» і «Зірка якості». Крім того, компанія займається благодійністю, переводячи кожну гривню з взятого міні кредиту до Фонду боротьби з онкологією у дітей.

Діяльність компанії ліцензована Нацкомісією з регулювання ринку фінпослуг 26.01.2017 року (безстрокова ліцензія).

свідоцтво Май кредіт Україна, як взяти гроші в борг в майкредит

4.2. Контакти

Юридична адреса: м. Київ, Площа Арсенальна, будинок 1б.
Гаряча лінія:0 (800) 2-14-11-1 (багатоканальний безкоштовний телефон),
Лайф — 073 36-94-11-1,
Водафон — 050 36-94-11-1,
Київстар — 067 36-94-11 -1
Електронна поштова скринька:support@mycredit.ua

5. Відгуки користувачів про Мій Кредіт

Мій кредит відгуки реальних клієнтів можна зустріти на самому сайті. Багато з них задоволені швидкістю отримання позики, зручністю роботи сервісу та його мобільної версії. Гроші отримують швидко, протягом 10 хвилин!

Але є і ті, хто не задоволений якістю наданих послуг. В основному позичальники нарікають на часті відмови. Будьте готові, що у випадку 1-2 днів прострочення ваше наступне прохання на отримання позики не буде схвалено. Також часто чергові позики не видають при достроковому погашенні.

Пост опубликован: 10.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!