Pozichka Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 70 днів

Сума: до 20 000 грн.

Проценти: 1.75% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: від 18 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Акція: -50% на першу позику по коду «ADM50»

Отзывы Pozichka (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Pozichka
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Pozichka.ua?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо Позичка юа не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Позичка ком юа?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Позичка
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Позичка ком

1. Умови кредитування в «Позичка ком»

Де взяти кредит без зайвої паперової тяганини на невеликий термін? Шукачам експрес-позики без довідки про доходи та дзвінків доцільніше звертатися в МФК. Такі організації видають кредит онлайн на карту всього за 15 хвилин, при цьому до заявника не пред’являються високі вимоги. Досить заповнити заявку, в якій коректно вказати свої персональні дані, і гроші досить швидко надійдуть на картковий рахунок.

МФК Pozichka надає українцям, що зазнають фінансових труднощів, термінові позики. Гроші в борг онлайн Київ і вся Україна після експрес-скорингу надходять на банківську картку за лічені хвилини. Доступна до отримання сума — 20 000 грн.

Кредитний продукт

ПараметрЗначення
Мінімум250 грн
Максимум20 000 грн
Розмір комісії1,75% в день
Терміндо 70 днів
Пеня1,75% за кожен день заборгованості

При першому зверненні доступний міні кредит до 4000 грн. У разі своєчасного погашення ви можете розраховувати на підвищення кредитного ліміту. В черговий раз оформити онлайн позику можна відразу ж після закриття попередньої (про зарахування грошових коштів на рахунок МФО стане відомо з Особистого Кабінету).

1.1. Процентна ставка

Стандартна плата за користування міні кредитом становить 1,75% в день або 638,75% в рік. Таку комісію не можна назвати низькою. Значний розмір переплат пов’язаний з високими ризиками неповернення коштів. Якщо брати позику на незначний термін, сума повернення не буде такою обтяжливою.

Наш онлайн-калькулятор допоможе визначитися з платежами МФО. Заповніть запропоновані поля, і через кілька секунд ви дізнаєтеся суму комісії кредитора.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Користувачі мікропозиками від «Позичка ком» задоволені швидкістю розгляду заявки і моментальним зарахуванням грошей на карту відразу ж після підписання електронного договору.

Вигоди кредитування:

 • блискавичне ухвалення рішення по позиці — протягом 5 хвилин;
 • мінімум документів, необхідних для скорингу (без поручителів, довідок про працевлаштування та підтвердження щомісячного заробітку);
 • можливість дострокового погашення позики — оплата здійснюється за фактичні дні користування позикою;
 • повне інформування клієнтів та видача позики без прихованих платежів;
 • вигідні кредитні пропозиції для нових і постійних клієнтів.

За нерозголошення персональних даних під час заповнення заявки МФК несе відповідальність перед законом України. За конфіденційність і збереження інформації можете не турбуватися, адже служба безпеки організації надійно захищає отримані особисті дані клієнта SSL протоколами.

1.3. Недоліки

Взяти позику можна практично в будь-якому МФО. Але перед подачею заявки важливо вивчити негативні сторони кредитування кожної мікрофінансової організації.

Мінуси користування позикою від«Позичка ком»:

 • значні штрафні санкції, які можуть завдати серйозної шкоди вашому бюджету;
 • не розголошуються причини відмови по позиці;
 • часто пропонують суму позики нижче, ніж запрошував позичальник;
 • не встановлено грейс-період, протягом якого не нараховуються штрафи за прострочення;
 • при пролонгації потрібно сплатити не тільки відсотки, що набігли, але і комісію за продовження терміну.

В основному, проблеми взаємодії з компанією виникають у тих, хто не повертав кредит в Pozichka. Отже, якщо ви не хочете взаємодіяти з колекторами і потрапити в боргову яму, своєчасно сплачуйте міні позику.

1.4. Хто може отримати кредит?

Кредит Позичка ком юа в Києві і будь-якому іншому місті України можуть отримати громадяни, яким виповнилося 18 років. Обов’язкова умова — реєстрація на території нашої держави і дієздатність.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

які потрібні документи для кредиту в Pozichka, інструкція

Для оформлення займу знадобиться незначний список документів:

 • паспорт;
 • код платника податків України;
 • діюча банківська карта будь-якого банку: Монобанку, Привату, Ощадбанку та ін.

У деяких випадках фінустанова запитує скан паспорта, коду і фото позичальника з метою додаткової ідентифікації.

1.6. Промокоди та акції

МФК Pozichka регулярно проводить різні акції і видає дисконтні промокоди. На сьогоднішній день діє програма «Приведи друга», що дозволяє заробити 50 грн., за кожного свого знайомого, який ввів ідентифікатор під час реєстрації на сайті. Крім того, ви можете отримувати пасивний бонус на суму 15 або 25 гривень в разі, якщо ваші друзі залучать до користування послугами сервісу своїх знайомих.

Позичка ком промокод можна знайти в соціальних мережах або на офіційному сайті pozichka.ua. Під час оформлення заявки введіть циферно-буквену комбінацію в спеціальному полі, і знижка буде автоматично застосована.

Для отримання знижки скористайтеся допомогою нашого порталу. На сторінках сайту ви знайдете безліч корисної фінансової інформації про розіграші та акції, а також зможете відшукати промокод тих МФО, які його видають.

2. Як взяти кредит в «Позичка ком»?

Взяти гроші Pozichka можна тільки онлайн. Мікропозики в відділенні або по телефону компанія не видає. Ліміт кредитування — 250-20 000 грн. З кожним своєчасно повернутим кредитом клієнт сервісу збільшує шанси на отримання підвищеного ліміту.

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція з оформлення онлайн позики:

1. Відвідайте сайт pozichka.ua і в полях калькулятора виберіть параметри мікропозики — суму і термін кредиту. Натисніть кнопку «Подати заявку».

як взяти позику в позичка ком в Україні

2. Заповніть реєстраційну форму. Намагайтеся коректно вводити інформацію, адже подача недостовірних даних може стати причиною відмови.

як оформити кредит в позичка ком Україна, інструкція, поради

3. Після реєстрації в Особистому Кабінеті приєднайте карту будь-якого Українського банку і пройдіть її верифікацію (перевірку на дійсність). Підтвердіть операцію.

4. Після цього ви отримаєте відповідь сервісу. Рішення по кредиту приймається протягом 5 хвилин після підтвердження заявки.

5. У разі позитивного вердикту знайомитеся з умовами договору.

6. Підпишіть угоду простим електронним підписом — спеціальним кодом, який прийде через СМС.

При бажанні взяти гроші до зп в черговий раз досить зайти в Позичка особистий кабінет. Вам не потрібно повторно проходити реєстрацію, адже особисті дані вже значаться в персональному акаунті.

2.2. Що робити, якщо Pozichka не дав кредит?

Після подачі заявки на кредит в автоматичному порядку проводиться скоринг платоспроможності претендента. Як правило, відмовляють з різних причин. Найчастіше негативну відповідь чують ті, хто некоректно заповнив поля анкети або не пройшов верифікацію картки.

У разі відмови не впадайте у відчай. Подайте заявки в інші МФО, список яких можна відшукати у нас на сайті. Кредит онлайн без відмови в Україні успішно видають такі компанії, як Манівео, УкрПозика, Кеш Бері, Швидкозайм, Топ кеш, Dinero та багато інших.

3. Як погасити кредит в Позичка юа?

МФК Позичка пропонує кілька способів погашення боргу. Гроші перераховуються безготівковим способом. Доступно часткове погашення. У разі неповного переказу на користь погашення, спочатку зараховуються відсотки за прострочення, а потім відсотки і тіло мікропозики, в самому кінці — штрафи.

3.1. Способи повернення мінікредиту

Варіанти повернення міні займу:

 1. Через Особистий Кабінет, використовуючи власну платіжну банківську карту системи Visa, Mastercard.
 2. Шляхом перерахування грошових коштів через термінали.
 3. Банківським переказом. Гроші потрібно перерахувати на реквізити МФО, які вказані в Особистому Кабінеті.

Намагайтеся заздалегідь здійснювати транзакцію. Справа в тому, що банківські перекази можуть зараховуватися до 3 робочих днів. Оскільки МФК не встановила грейс-період, через несвоєчасне зарахування може утворитися прострочення.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в Pozichka? Не платити по кредиту вкрай не рекомендується, адже позичальника чекають серйозні проблеми:

 • пеня за кожний день прострочення, яка збільшує процентну ставку ще на 1,75%;
 • погрози з боку колекторів;
 • звернення до суду;
 • неможливість повторно взяти в борг у цьому МФО;
 • передача інформації в бюро кредитних історій України, що в подальшому мінімізує шанси на отримання кредиту в банках та МФО взагалі.

Якщо ви відчуваєте, що не можете розрахуватися зі своїми боргами вчасно, оформіть пролонгацію. Ця опція стане доступна після сплати відсотків за користування мікрокредитом і додаткової комісії. Продовження термінів позики без сплати штрафних санкцій допускається на період, який не перевищує термін дії договору. Пролонгувати борг можна до закінчення його терміну.

Тим, хто не скористався опцією пролонгації своєчасно, можна вдатися до реструктуризації боргу. Зверніться до інших МФО. Висока ймовірність схвалення заявок спостерігається в Є-кеш, Студентлон, Май кредіт, Є-гроші, Луні, Гофінгоу, Маніфою і у багатьох інших компаній.

4. Детальніше про Pizichka.ua

МФК Позичка функціонує на ринку мікрокредитування з 2014 року. Вона проводить кредитування виключно фізичних осіб. Відмінна риса компанії — отримати кредит можна за лічені хвилини після відправлення заявки онлайн.

Мікрокредити надаються виключно за рахунок грошей засновників. МФК Pozichka не залучає депозити фізичних осіб. Організація запевняє, що для 30% вона є останньою інстанцією, яка дає мікропозики (в інших МФО їх отримати просто неможливо).

Регіон дії компанії — вся територія України. Кредит готівкою в Україні не видається, оскільки компанія не має філій в великих містах і населених пунктах.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Компанія ТОВ «ІНФІНАНС» пройшла реєстрацію в 2014 році. Свідоцтво та ліцензія, видані регулятором фінансового ринку, підтверджують законність дії компанії.

свідоцтво Позичка ком

4.2. Контакти

Офіційна назва:ТОВ «ІНФІНАНС»
Юридична адреса:м. Київ, вул. Жилянська, д. 43
Гаряча лінія:8 (044) 49-06-242
E-mail:info@infinance.com.ua

5. Відгуки користувачів про Pozichka

«Позичка ком» відгуки часто присутні на фінансових порталах і форумах, адже українці регулярно користуються позикою від цієї МФК. Користувачі задоволені швидкістю розгляду заявки і видачею її навіть тим, хто має негативну репутацію платника. Крім того, люди задоволені адекватним відсотком і простотою роботи сервісу.

Проблеми, як правило, виникають у тих, хто прострочив розрахунок за кредитом. Позичальники незадоволені посиленими штрафними санкціями, здатними загнати їх в боргову яму. Спілкуванням з колекторами — не з приємних!

Пост опубликован: 13.12.2019


Добавить комментарий