Сос Кредит Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 30 днів

Сума: до 15 000 грн.

Проценти: 0.99% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: 18 — 75 років

Промокод: -50% на перші 2 позики

Отзывы Сос Кредит (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Sos Credit
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Sos Credit?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо Соскредит не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Сос Кредит?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Соскредит
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Соскредит

1. Умови кредитування в Сос Кредит

Де взяти кредит в Україні без зайвих бюрократичних маніпуляцій? Авжеж, скористатися послугами МФК, які готові видати позику без довідки про доходи, надання трудової книжки і залучення поручителів.

Мікрокредитна організація SOS Credit надає екстрену фінансову допомогу тим, хто має потребу в невеликій грошовій сумі до получки.

Умови кредиту

Параметр Значення
Граничне значення позики 300 грн.
Стеля кредиту до 3000 грн., для новачків;
до 15000 грн., при повторному зверненні
Термін 1-30 днів
Розмір плати за мікропозикоюпри першому і другому кредиту — 0,99% в день;
починаючи з 3 кредиту — 1,5% в день

У мікрокредитній організації завжди діє програма лояльності, що передбачає збільшення можливого максимума позики і зниження денної процентної ставки. Її дія поширюється на постійних клієнтів, які своєчасно погашають взяті мікропозики.

Кредит онлайн на карту в Києві і по всій Україні можна отримати не виходячи з дому. Все, що потрібно здобувачеві, — приділити 10-15 хвилин вільного часу для реєстрації особистого кабінету на офіційному порталі МФО soscredit.ua. Гроші на карту надходять відразу ж після підписання електронного договору.

1.1. Процентна ставка

Розмір переплат по кредиту залежить від статусу користувача послугами SOS Credit і варіюється в діапазоні 0,99-1,5% в день. Такий високий розмір переплат визначається підвищеними ризиками неплатежів. Він практично невідчутний, якщо ви бере позику на невеликий термін.

Скористайтеся онлайн-калькулятором нашого сайту, і ви зможете дізнатися комісійну винагороду мікрокредитної організації з надання позики. Просто введіть у вікні параметри кредиту, і система самостійно проведе розрахунок відсотків, що набігли.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Фішкою МФО СОС Кредит є швидкість розгляду цього клопотання і можливість оформлення кредиту через СМС.

Вигоди отримання позики в компанії:

 • висока швидкість перерахування грошей — до 5 хвилин;
 • кілька способів оформлення позики;
 • відсутність бюрократії (взяти позику можна без поручителів, підтвердження працевлаштування і зайнятості);
 • прозорість — без прихованих платежів і комісій за оформлення заявки;
 • надійний захист фіноперацій і персональних даних клієнта.

1.3. Недоліки

Без недоліків робота сервісу SOS Credit також не можлива. Серед них можна виділити:

 • відсутність безкоштовної позики для нових клієнтів МФО;
 • відсутність можливості достроково розірвати договір без штрафних санкцій (відмовитися від мікрокредиту можна до моменту перерахування грошових коштів або за згодою кредитора);
 • занадто маленька сума позики для нових клієнтів;
 • відсутність мінімального грейс-періоду;
 • серйозні штрафні санкції, які можуть загнати в боргову яму.

Як бачите, найчастіше проблеми виникають у тих, хто не повертав кредит в SOS Credit своєчасно.

1.4. Хто може отримати кредит?

Кредит СОС Кредит (Київ і вся Україна) доступний кожному громадянину країни, який досяг повноліття. На позику можуть розраховувати безробітні, студенти, пенсіонери, мами в декреті. Допустимий вік позичальника — 18-75 років.

Щоб заздалегідь знати відсоток ймовірності видачі мінікредиту, заповніть просту форму на головній сторінці сервісу, вказавши свій щомісячний дохід, витрати і вік. Система проаналізує дані і видасть вам відсоток ймовірності схвалення заявки.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

Оформити онлайн мініпозику в МФО Сос Кредит можна без зайвої бюрократії. Імовірність схвалення заявки — понад 90%.

як оформити позику в сос кредит Україна, документи необхібні для отримання кредиту

Перелік необхідних документів:

 1. паспорт;
 2. індивідуальний номер з податкової (ІПН);
 3. банківська картка Visa або MasterCard, термін дії якої не закінчився.

У деяких випадках вас можуть попросити відправити фото з паспортом в руках. Це необхідно для того, щоб уникнути шахрайства з боку нечесних позичальників.

1.6. Промокоди та акції

На сьогоднішній день в компанії діє кілька акцій — для нових клієнтів і постійних користувачів послугами організації. Тим, хто вирішив взяти кредит Сос Кредит вперше, видається знижка в 50% на перші 2 позики (всього 0,99% в день).

Учасники програми лояльності сервісу можуть отримати знижку в розмірі 5-50%. Зниження розміру переплат визначається системою в автоматичному порядку. Коли ви відвідаєте Сос Кредит особистий кабінет і виберете параметри позики, знижка визначається автоматично.

Діє кілька рівнів клієнта:

1 рівень знижка 5%;
2 рівень бонус 10%;
3 рівень вигода 15%;
4 рівень бонус 20%;
5 рівень знижка 25%;
6 рівень бонус 30%
7 рівень знижка 40%;
8 рівень 50% знижки для постійних клієнтів.

Зниження вартості кредиту можливо в тому випадку, якщо клієнт своєчасно проводить розрахунок за раніше взятими кредитами. Про свій статус можна довідатися на сторінках персонального аккаунта.

Сос Кредит промокод видає часто. Його можна отримати в СМС-розсилці, на електронну пошту, святковій розсилці на сайті або друкованих виданнях, а також на сторінці в Фейсбук. Секретна комбінація, що надає право на знижку, може бути введена в Особистому Кабінеті або на головній сторінці сервісу під час подачі заявки.

Щоб бути в курсі акцій і розіграшів, що проводяться МФО, відвідуйте наш сайт. Вас чекає тільки свіжа і перевірена інформація. Поспішайте отримати свій промокод у нас!

2. Як взяти кредит в Сос Кредит?

Гроші в борг онлайн можна отримати в будь-який час доби, незалежно від дня тижня і свят. Оформити позику можна не тільки онлайн, але і через СМС. Цей варіант отримання коштів доступний для постійних клієнтів. Потрібно всього-на-всього відправити з номера телефону, залишеного в базі при реєстрації Особистого Кабінету, послання в форматі «сума * термін кредитування» на номер (067) 01-01-767 і дочекатися рішення фінансової установи.

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція з оформлення позики онлайн:

1. Заходьте на офіційний портал https://soscredit.ua, в калькуляторі вибираєте параметри кредиту і натискаєте кнопку «Отримати кредит».

як оформити позику в Сос Кредит Україна, пошагова інструкція

2. Тепер вам знадобиться пройти реєстрацію Особистого Кабінету. Введіть номер телефону, поштову скриньку і придумайте пароль до персонального аккаунту. Обов’язково погодьтеся з обробкою персональних даних та підтвердіть ознайомлення з Правилами отримання позики.

як взяти кредит в Sos Credit через інтернет, інструкція, реєстрація

3. Заповніть анкету, озброївшись дебетовою пластиковою карткою банку, паспортом і кодом. На цьому етапі позичальник також вказує соціальний статус.

4. Введіть реквізити карти. Для її перевірки система спише суму до 1 грн, яка в подальшому обов’язково повернеться на рахунок.

5. Підтвердіть свою заявку алфавітно-літерним кодом, що надійде на вказаний при реєстрації номер телефону.

6. Гроші відразу ж надійдуть на карту.

Якщо при першочерговому зверненні в мікрофінансову організацію позика оформляється за 20 хвилин, то при повторному зверненні кредит онлайн без відмов доступний вже за 5 хвилин. Справа в тому, що вам не потрібно проходити повторну реєстрацію сторінки, оскільки інформація про клієнта зафіксована в персональному акаунті.

2.2. Що робити, якщо Sos Credit не дав кредит?

Не у всіх виходить отримати невелику позику в SOS Credit. Найчастіше МФО відмовляє у видачі мікропозик при некоректному заповненні анкети, коли термін дії пластикової карти стік, а фінансовий статус заявника не відповідає політиці кредитора.

Якщо ви дізналися про незадовільне рішення Сос Кредит, відправити чергову заявку можна через кілька днів. У разі гострої необхідності в грошових коштах рекомендуємо подати заявки в інші МФО. Мікрокредит охоче видають такі організації: Дінеро, Moneyveo, E-groshi, Ccloan, Мані фо ю, Верокеш .

3. Як погасити кредит в Соскредит?

Погасити кредит так само просто, як і його взяти. Мікрофінансова компанія приймає гроші тільки безготівковим способом.

3.1. Способи повернення мінікредиту

Варіанти погашення позики:

 1. Через персональну сторінку сервісу Сос Кредит.
 2. Банківським переказом. Комісія банку оплачується окремо.
 3. Через термінали Приватбанку або систему EasyPay.
 4. У відділенні Укрпошти.

При банківському переказі не забудьте вказати в графі «Призначення платежу» номер договору та ПІБ кредитоотримувача. Погашати кредит таким способом краще за кілька днів до закінчення дати його користування.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в SOS Credit? Для суворих порушників будуть застосовані серйозні штрафні санкції — процентна ставка підвищиться до 3% в день. Крім того, інформація про кредитоотримувача потрапить в БКІ. У деяких випадках компанія звертається до суду.

Щоб усунути загрозу набридливих дзвінків колекторів, рекомендуємо оформити пролонгацію на терміни 7, 15 або 30 днів (використовуйте персональний аккаунт сервісу). Продовжити терміни кредитування можна в тому випадку, якщо ви заплатите усі відсотки, що набігли. Рейтинг тих, хто оформить пролонгацію протягом перших 3 днів заборгованості, не знижується, і ви як і раніше будете мати знижку на кредит.

Не бажаєте, щоб прострочення загнало вас в боргову яму? Тоді проведіть реструктуризацію позики в інших МФО. Отримати гроші з високою ймовірністю можна в Swizo, Позичка, Кредит Фінанс, Кредитон, КЛТ Кредит, Топ Кеш і інших МФК.

4. Детальніше про Сос кредит

МФК SOS Credit є частиною холдингу «СОС КРЕДИТ холдинг Б.В.», зареєстрованого в Нідерландах. Залишені клієнтом особисті дані надійно захищені протоколами, які відповідають міжнародним стандартам безпечного зберігання інформації.

Організація працює на всій території України, за винятком АТО і АРК. Позики видаються тільки онлайн. Все, що потрібно від здобувача грошових коштів, вихід в Інтернет з ПК або мобільного пристрою. Кредит готівкою в Україні не надається.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Компанія SOS Credit зареєстрована в Україні в серпні 2015 роки (свідоцтво про реєстрацію, видане Нацкомісією з регулювання ринку фінпослуг ІК №144). Безстрокова ліцензія переоформлена комісією в січні 2017 роки (розпорядження №163).

свідоцтво соскредит Україна, гроші в борг

4.2. Контакти

Юридична назва:ТОВ «СОС КРЕДИТ»
Гаряча лінія:(044) 3-63-67-67,
0 (800) 2-11-767 (дзвінки безкоштовні з домашнього телефону);
служба підтримки працює в будні з 9.00 до 18.00
E-mail кредитора: support@sos-credit.com.ua

5. Відгуки користувачів про Sos Credit

Сос Кредит відгуки в мережі свідчать про те, що компанії можна довіряти. Оформлення позики дійсно відбувається швидко. Отримавши високий рейтинг в рамках програми лояльності, можна заощадити на платежах по мікропозиці.

Негативні відгуки в основному пов’язані з некоректним спілкуванням з менеджерами сервісу, серйозними штрафами за прострочення і скиданням дзвінків при зверненні в службу підтримки.

Пост опубликован: 09.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!