Верокеш Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 30 днів

Сума: до 5 000 грн.

Проценти: 1.65% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 11 хвилин

Вік: від 18 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Отзывы Верокеш (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Verocash
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в Verocash?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо Веро кеш не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Верокеш?
  • Способи повернення мінікредиту
  • Що робити якщо не встиг повернути кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про Верокєш
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про Веро кєш

1. Умови кредитування в Верокеш

Де взяти кредит на невелику суму без зайвої паперової тяганини протягом 30 хвилин? Шукачам швидкої позики доцільно звертатися за допомогою до МФО. Ці кредитні організації готові видати гроші в борг онлайн, не пред’являючи особливих вимог до позичальника. Мікрокредит оформляється без довідки про доходи та кредитного забезпечення. Крім того, МФК лояльно ставляться до претендентів із зіпсованою фінансовою репутацією.

Взяти позику в Україні в мікрофінансовій компанії Verocash можна всім повнолітнім громадянам, що підключили свій девайс до Інтернету. Достатньо подати заявку на кредит на офіційному порталі організації. Після заповнення анкети кредитор виносить рішення щодо позики. У разі позитивного вердикту договір підписується простим електронним підписом.

Умови кредитування

Параметр Значення
Сума кредиту 500-5000 грн
Комісійна винагорода 1,49% в день
Допустимий термін мікрокредитування 7-30 днів

Взяти Верокеш кредит в перший раз можна тільки на суму до 5 тис., грн. Графік платежів за позикою регулярно оновлюється в Особистому Кабінеті. Бажаєте підвищити ліміт кредитування і мінімізувати комісію? Тоді вчасно розраховуйтесь за отриманими позиками.

1.1. Процентна ставка

Відсоткова ставка в 1,49% в день або 543,85% в рік серед комісій МФО вважається середньої. У зв’язку з ризиками неплатежів через високу кількість схвалених позик організація Веро Кеш просто змушена перекривати збитки підвищеною комісією.

Хочете дізнатися розмір переплати за позикою? Скористайтеся нашим калькулятором онлайн. Просто введіть параметри позики, і система проведе розрахунок процентної ставки по кредиту в цьому МФО.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Сервіс мікрокредитування Веро Кеш відрізняється високою ймовірністю схвалення прохання — 96%. Лояльне ставлення до позичальника, мінімум документів і швидке оформлення позики є конкурентними перевагами організації.

Плюси кредитування в Verocash:

 • зручний сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
 • можливість дистанційного оформлення позики в режимі 24/7;
 • видача міні позики без довідки про доходи і без поручителів;
 • наявність 5-денного грейс-періоду для погашення позики без нарахування штрафу і можливість здійснення до 12 пролонгацій;
 • швидкість оформлення і винесення рішення;
 • інформативність — кредитор діє без прихованих платежів.

Особиста інформація, залишена позичальником на сайті в процесі заповнення анкети, надійно захищена системою шифрування, що відповідає міжнародним протоколам безпеки. Тому вам зовсім не варто переживати за витік особистих даних і потрапляння їх в руки шахраїв.

1.3. Недоліки

Жоден сервіс мікрокредитування не обходиться без недоліків. Веро Кеш не став винятком.

Серед негативних сторін послуг, що надаються цим сервісом можна виділити:

 • невелику суму позики;
 • відсутність зниженої відсоткової ставки для новачків;
 • передачу права вимоги боргу стороннім організаціям;
 • надмірно високі штрафні санкції;
 • рідкісне проведення акцій і розіграшів.

Негативне враження від роботи сервісу залишилося у тих, хто не повертав кредит в Verocash своєчасно. І не дивно! При утворенні прострочення нараховуються значні штрафні санкції, а спокій позичальника порушують надокучливі дзвінки колекторів.

1.4. Хто може отримати кредит?

МФО Веро Кеш розуміє потребу позичальника в швидких грошах. Саме тому вона не вимагає збору великого пакета документів. Отримати кредит можуть як офіційно працевлаштовані особи, так і безробітні.

Основні вимоги:

 1. громадянство і наявність української прописки;
 2. вік позичальника більше 18 років;
 3. дієздатність і правоздатність.

Як бачите, Веро Кеш кредит в Києві і будь-якому іншому куточку України доступний багатьом співвітчизникам.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

Видача міні позики відбувається всього за 2 документами — паспорту та коду з податкової.

як оформити позику в Верокеш Україна, документи необхідні для реєстрації

Під час заповнення анкети озбройтеся телефоном, банківською картою і згадайте адресу електронної пошти. Вам доведеться залишити реквізити карти, зокрема CVV-код, який необхідний для проходження процедури верифікації з метою підтвердження факту належності пластикової картки позичальнику.

Для більших гарантій кредитор часто просить відправити фото з відкритим паспортом в руках. Так сервіс зможе переконатися, що документ дійсно належить вам.

1.6. Промокоди та акції

Акції та програми лояльності поширюються на позичальників, які своєчасно виконують узяті на себе зобов’язання. На сьогоднішній день сервіс не проводить жодну акцію. Відшукавши промокод в Особистому Кабінеті або на сайтах партнерів, ви можете мінімізувати розмір переплат за позикою.

Як найчастіше відвідуйте наш портал, і ви завжди будете в курсі «свіжих» акцій і розіграшів, що проводяться у найбільших МФО України. Ми надаємо достовірну і актуальну фінансову інформацію.

2. Як взяти кредит в Верокеш?

Оформлення позики проходить дистанційним способом. Для цього вам потрібно мати вихід в інтернет з ПК або мобільного пристрою. Просто заповніть заявку на офіційному сайті кредитора, пройдіть реєстрацію особистого облікового запису і погодьтеся з обробкою персональних даних. Дочекайтеся рішення по кредиту і підпишіть договір електронним ідентифікатором, представленим алфавітно-цифровою комбінацією. Для швидкого отримання грошей обов’язково потрібно мати банківську пластикову картку, оформлену на ваше ім’я.

2.1. Покрокова інструкція

Інструкція оформлення позики онлайн:

1. Заходьте на офіційний сайт verocash.com.ua. У калькуляторі вибирайте параметри позички і активуйте кнопку «Оформити». Якщо у вас є Verocash промокод, вводьте його в спеціальному полі.

як взяти міні позику в Верокеш Україна, інструкція, поради

2. Заповнюйте анкету-заявку. Намагайтеся коректно вказувати особисті дані, інакше ризикуєте почути відмову у видачі позики.

як отримати кредит в Верокеш, Verocash в Україні, поради, вказівки, відгуки

3. Прив’яжіть банківську карту до персонального аккаунту. Пройдіть її верифікацію. На рахунку буде заблокована суму до 1 грн. Її потрібно з точністю до сотих вказати в спеціальному вікні. Якщо ви правильно введете значення блокування, картку буде успішно верифіковано.

4. Чекайте на рішення. Завдяки експрес-скорингу в автоматичному порядку відповідь щодо позички ви почуєте через 15 хвилин.

5. У разі позитивного вердикту ознайомтеся з договором.

6. Підпишіть угоду в режимі онлайн, використовуючи алфавітно-літерний ідентифікатор.

В подальшому при оформленні позики вам не потрібно по-новому проходити реєстрацію персонального аккаунта. Просто зайдіть в Верокеш особистий кабінет під своїм обліковим записом і сформуйте прохання з його сторінок. На всю процедуру ви витратите не більше 2 хвилин.

2.2. Що робити, якщо Verocash не дав кредит?

В межах доби ви можете 3 рази подати заявку на мікропозику( Київ і вся Україна). Негативну відповідь найчастіше чують особи, які:

 • не відповідають вимогам фінустанови;
 • некоректно заповнили анкету;
 • мають погану кредитну історію;
 • раніше не повертали міні позики в цьому МФО.

Якщо кілька спроб оформити онлайн позику не увінчалися успіхом, зверніться до інших МФК. Такі кредитори, як Манівео, Є-кеш, Топ-кеш, КЛТ Кредит, Ультра Кеш, Кредитон, Нові Кредити, Кредит Фінанс, Бест Кредит і багато інших охоче видадуть кредит онлайн без відмови дистанційним способом (без відвідування офісу).

3. Як погасити кредит в Verocash?

Погасити кредит можна тільки безготівковим способом. Для цього на реквізити кредитора переводяться кошти, які повністю або частково зможуть перекрити борг. У разі дострокового погашення позики ви платите за фактичні дні користування. При неповній проплаті набіжавшого боргу зарахування грошових коштів відбувається за схемою: відсотки-тіло мікропозики-пеня (за прострочення).

3.1. Способи повернення міні кредиту

У Правилах МФК прописані всі доступні варіанти розрахунку за позикою.

До них відносяться:

 1. Платежі через особистий кабінет в режимі онлайн. Операція відбувається миттєво, додаткова комісія не вилучається.
 2. Перекази за допомогою платіжних терміналів, наприклад, City24, iBox або EasyPay.
 3. Банківський переказ. У пункті «Призначення платежу» завжди вказуйте ПІБ, ІПН і номер кредитного договору, що необхіден для ідентифікації проплати.
реквізити банківського переказу Веро кеш Україні, як взяти гроші в борг в Verocash

Намагайтеся закривати кредитний договір за 3 дні до закінчення терміну кредитування. Справа в тому, що міжбанківський переказ може зависнути в системі до 3 робочих днів. Щоб убезпечити себе від нарахування штрафних санкцій, слід трохи раніше розраховуватися за позикою.

3.2. Що робити, якщо не встиг повернути кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в Verocash? Порушення зобов’язань по оформленим мікропозикам тягне за собою негативні наслідки, такі як:

 • подачу інформації в БКІ, що негативно відіб’ється на кредитній історії позичальника;
 • звернення до суду;
 • нарахування пені в разі прострочення;
 • загрози з боку колекторів;
 • неможливість в черговий раз оформити мікроссуду.

Тому не платити за позикою вкрай небажано. Якщо ви тимчасово зазнаєте фінансових труднощів, підключіть послугу пролонгації на термін до 30 днів. Просто поверніть відсотки, що набігли і виберіть відповідну опцію в Особистому Кабінеті. Доступно до 12 активацій послуги на рік. Зручно, що пролонгувати позику можна як до закінчення терміну договору, так і протягом 5 днів грейс-періоду.

Якщо ви потрапили в боргову яму слід провести реструктуризацію. Подайте заявки в інші МФО, такі як Манівео, Мегагроші, Фінхаб, Грошик, Гроші Всім, Є-гроші, Ccloan, Дінеро, Money4you, My Credit. Ці фінансові установи видають кредит онлайн на карту на будь-які цілі, зокрема на погашення раніше взятих міні позик.

4. Детальніше про Веро кеш

Verocash є сервісом мікрокредитування, заснованим міжнародною компанією Management Financial Group. Фінансова Група займається наданням послуг кредитування в Центральній і Східній Європі. Десятирічний досвід роботи на ринку дозволив удосконалити сервіс з видачі онлайн позик. На жаль, оформити кредит готівкою в Україні не можливо.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Кредитор ТОВ «Ізі Кредит» зареєстрований Нацкомфінпослуг у 2009 році (ІК №53). У 2017 році сервіс отримав ліцензію на здійснення мікрокредитної діяльності.

свідоцтво Верокеш, Веро кеш Україна, кредити на карту

4.2. Контакти

Офіційне найменування МФК: ТОВ «Ізі Кредит»
Юридична адреса: м Київ, вул. Оболонська набережна 15, корпус 4.
Гаряча лінія: 0 (800) 6-06-10-0
E-mail: info@verocash.com.ua

5. Відгуки користувачів про Веро кеш

Веро Кеш відгуки в мережі можна зустріти переважно в позитивному ключі. Ті, хто шукають гроші до зарплати запевняють, що саме ця МФО блискавично видає позику — не більше 15 хвилин. Вони кажуть, що відсоткова ставка за користування позикою відносно невисока, а якщо активно брати участь в акціях і здобути промокод, можна істотно мінімізувати відсоток переплат.

Невдоволення сервісом Веро Кеш виникає у тих, хто отримав відмову у видачі позики або ж невчасно погасив позику. Надавайте достовірну інформацію про себе і вчасно розраховуйтесь по міні позиці, тоді ви завжди будете позитивно відгукуватися про цього кредитора.

Пост опубликован: 09.12.2019


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!