ЗеКредит Швидка позика Онлайн. Кредит переваги і недоліки

Строк: до 30 днів

Сума: до 7 000 грн.

Проценти: 1.1 — 1.8% в день

Як отримати: на картку

Розгляд: 15 хвилин

Вік: 18 — 65 років

Пролонгація: в наявності ✔️

Отзывы ЗеКредит (рус)

Зміст:

 1. Умови кредитування в Zecredit
  • Процентна ставка
  • Переваги
  • Недоліки
  • Хто може отримати кредит?
  • Які потрібні документи для оформлення позики?
  • Промокоди та акції
 2. Як взяти кредит в ZeCredit?
  • Покрокова інструкція
  • Що робити, якщо ЗеКредит не дав кредит?
 3. Як погасити кредит в Зекредит?
  • Способи погашення боргу
  • Що робити якщо не встиг погасити кредит? Прострочення, пеня, пролонгація.
 4. Детальніше про ЗеКредит
  • Документи, свідоцтва, сертифікати.
  • Контакти
 5. Відгуки користувачів про zecredit

Де взяти кредит на вигідних умовах без зайвої паперової тяганини в Києві і по всій Україні? Претендентові позики доцільно звернутися в МФО ZeСredit, що пропонує гроші до получки всього під 0,01-1,8% в день. Позичальнику доступна сума в межах 1-7 тис. грн. Кредит онлайн на карту оформляють без прихованих платежів і вимог укласти страховку. Все, що від вас потрібно, — бути громадянином України і подати заявку онлайн із зазначенням паспортних даних.

1. Умови кредитування в ZeСredit

Оформити онлайн займ Київ і вся Україна в ЗеКредит можна на цілком прийнятних умовах. Просто сформуйте заявку на офіційному сайті і ознайомтеся з умовами договору після її схвалення. Якщо вас все влаштовує, підтвердіть угоду простим електронним підписом.

Кредитна пропозиція

Параметр позикиЗначення
Мінімальна сума1000 грн
Максимальна сума7000 грн
Процентна ставка0,01-1,8% в день
Термін оформлення договорудо 30 днів

Якщо у вас немає можливості своєчасно розрахуватися за позикою, з метою уникнення штрафних санкцій рекомендуємо продовжити терміни кредитування.

1.1. Процентна ставка

Стандартна відсоткова ставка в МФО ЗеКредіт становить 1,8% на добу або 657% в рік. Така підвищена комісія встановлюється сервісом неспроста (присутні загрози неплатежів). Висока ймовірність схвалення заявок пов’язана з ризиками невиконання зобов’язань кредитоотримувача. Зрозуміло, що у ЗеКредіт існують свої важелі впливу на недобросовісних клієнтів. Тим, хто бере участь в бонусній програмі, дарують можливість отримання непоганої знижки.

Новачки користування послугами сервісу можуть отримати ЗеКредіт кредит в сумі до 3 тис. грн., на термін до 14 днів всього під 0,01%. У такому випадку розмір переплати НЕ буде відчутним. Успішне погашення мікроссуди збільшить шанси на знижку і схвалення чергової заявки.

Скористайтеся нашим онлайн-калькулятором, і ви наперед знатимете розмір переплати за позикою.

Скористайтеся калькулятором для підрахунку розміру позики і відсотків по виплаті

Я хочу взяти грн.

Гривні

На строк днів

Дні

Потрібно повернути: грн.

1.2. Переваги

Взяти позику в цьому МФК можна всього за 5 хвилин. Оформлення позики відбувається виключно дистанційним способом. Подача заявки на офіційному сайті кредитора відбувається в будь-який час дня і ночі в режимі 24/7. У підтвердженні зайнятості та рівня щомісячного доходу немає необхідності. Гроші в борг онлайн можна отримати без поручителів навіть при наявності негативної кредитної історії.

Серед вигод користування послугами сервісу можна виділити:

 • перший займ під 0 відсотків;
 • регулярне проведення акцій, надання промокодів і участь клієнтів в програмі лояльності;
 • простий і зручний інтерфейс сайту;
 • видача позики всього за 5 хвилин;
 • можливість пролонгації позики при сплаті невеликої комісії;
 • мінімум вимог до претендента — позики оформляються без довідки про доходи.

Не варто бояться залишати свої дані в системі сайту. Вони надійно захищені протоколами шифрування. За розголошення особистої інформації третім особам МФК несе відповідальність згідно з українським законодавством.

1.3. Недоліки

Недоліки в роботі можна відшукати у кожного сервісу мікрокредитування. МФК ЗеКредіт не стала винятком.

Негативні сторони в роботі сервісу:

 • підвищена стандартна процентна ставка;
 • передача прав вимоги боргу третім особам;
 • невелика сума кредитування — всього до 7 тис. грн., (максимальна сума доступна після 4 звернення);
 • високі штрафні санкції в разі прострочення;
 • відсутність грейс-періоду — часу прострочення, при якому не нараховується пеня.

Відмовитися від позики можна навіть після її схвалення — ви просто не підписуєте договір. Якщо ви все-таки ввели ідентифікатор, при небажанні користуватися позикою просто достроково закрийте її, повернувши суму і сплативши відсотки за фактичні дні користування (так зване дострокове погашення).

1.4. Хто може отримати кредит?

Розраховувати на позику можуть будь-які резиденти України віком 18-65 років. Кредитна історія претендента завжди перевіряється. Особам, які дізналися про свою неблагонадійну фінансову репутацію, впадати у відчай не варто. Позики видають навіть тим, у кого є незначні прострочення в інших фінансових установах.

1.5. Які потрібні документи для оформлення позики?

документи для швидкої позики через інтернет

Позика в ЗеКредіт оформляється лише по 2 документам: паспорту та коду з податкової. Претендент обов’язково повинен мати банківську карту, оформлену українськими фінансовими структурами. При заповненні заявки потрібно згадати E-mail і вказати діючий номер телефону.

1.6. Промокодом і акції

МФК ЗеКредіт регулярно розігрує цінні подарунки. Наприклад, перед новорічними святами була проведена акція, що надає можливість кожному клієнту, своєчасно погасити позику (до 5 днів прострочення), отримати цінні призи. Розігрувалися колонки, фітнес-браслети, смартфони і батареї Xiaomi.

ZeCredit промокод можна отримати в Особистому Кабінеті, соціальних мережах або під час участі в акціях. Секретну скидочную комбінацію вводять під час формування заявки на кредит.

У нас на сайті ви зможете відшукати корисну інформацію про проведення акцій в різних МФО України. Спробуйте відшукати промокод, і ви заощадите на комісії при оформленні позики.

2. Як взяти кредит в ZeСredit?

Взяти ЗеКредіт кредит дуже просто! Після подання заявки ви проходите стандартну процедуру реєстрації Особистого Кабінету і заповнюєте анкету. У деяких випадках для уточнення даних співробітники МФК передзвонюють заявнику або вимагають надіслати завірені копії документів.

2.1. Покрокова інструкція

Без реєстрації персонального аккаунта оформити позику не вийде. Щоб отримати кредит на сервісі ZeСredit, заходять на офіційний портал МФО — сайт www.zecredit.com.ua. На головній сторінці в онлайн-калькуляторі вибирають параметри майбутньої позики, проходять реєстрацію аккаунта і заповнюють анкету. Через кілька хвилин ви дізнаєтеся рішення про видачу кредиту.

Етапи оформлення:

1. Вибір параметрів позики — суми і термінів кредиту. Просто перетягніть бігунок відповідних полів до потрібної позначки. Рішення підтверджується шляхом активації кнопки «Отримати кредит».

як взяти кредит Зекредит в Україні, покрокова інструкція

2. Заповнення реєстраційної форми. В анкеті залишають номер телефону і придумують пароль.

як оформити позику в Зекредит по інтернету, інструкція

3. Введення коду, що прийшов на вказаний номер телефону, а також надання згоди з правилами роботи сервісу та обробкою персональних даних.

4. Подальше заповнення анкети.

5. Верифікація банківської карти. Процедура ідентифікації приналежності карти заявнику можлива в тому випадку, якщо на рахунку у претендента є мінімум 3 грн. Відбудеться тимчасове блокування суми. Вказавши її точний розмір, ви успішно пройдете верифікацію.

6. Очікування рішення. Поки воно приймається, в Особистому Кабінеті буде видно статус «Заявка на верифікації». Про вердикт ви дізнаєтеся через смс-повідомлення або Особистий Кабінет.

7. Ознайомлення з умовами угоди. Акцепт пропозиції здійснюється шляхом натискання кнопки «З умовами оферти згоден» і «Підписати».

8. Підписання договору простою алфавітно-буквеною комбінацією — кодом, що надійде в СМС на вказаний в заявці номер телефону.

9. Перевірка надходження грошей на банківську карту.

У Правилах роботи сервісу зазначено, що заявка розглядається протягом 24 годин. Насправді винесення вердикту відбувається набагато швидше. Вже через 5-10 хвилин ви будете знати про рішення фінансової установи. Гроші на картковий рахунок надходять, як правило, моментально, але завжди присутній ризик їх затримки в банківській системі.

Подача заявки на мікрокредит при повторному зверненні відбувається через ZeCredit особистий кабінет. Стандартно, на всю процедуру ви витратите не більше 5 хвилин.

2.2. Що якщо ZeСredit не дав кредит?

На жаль, дізнатися причину відмови у вас не вийде, адже МФО не розголошують її, посилаючись на комерційну таємницю. Фактори, що впливають на негативне рішення по позиці:

 • подача помилкових або неправдивих даних в анкеті;
 • непроходження картою верифікації;
 • негативна кредитна історія;
 • недостатня сума щомісячного заробітку;
 • невідповідність віку позичальника.

Почули відмову? Не поспішайте повторно подавати заявку в ЗеКредіт, адже система сервісу повинна оновитися. Краще відразу відправте прохання в інші МФО, наприклад, Манівео, Май валет, Дінеро, Май кредіт, Готівочка, КЛТ Кредит.

3. Як погасити кредит в ZeСredit?

В Особистому Кабінеті на офіційному порталі сайту ви завжди зможете відшукати графік платежів по позиці і дізнатися розмір заборгованості. Розрахунок по кредиту відбувається повністю або частково. Завжди є можливість дострокового погашення.

3.1. Способи погашення кредиту

Погасити кредит можна тільки безготівковим способом, зробивши переказ грошових коштів на розрахунковий рахунок UA563218420000026505053000064 в ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 321842. Пам’ятайте, при розрахунку через банк або термінали можуть потребувати додаткову комісію. Крім того, міжбанківський переказ здатний затриматися в системі до 3 робочих днів.

Варіанти розрахунку за позикою:

 1. Через Особистий Кабінет на сайті Зе Кредит. Найшвидший і простий спосіб переказу грошових коштів.
 2. Використовуючи касу банку або зробивши оплату в терміналах за реквізитами.
 3. Скориставшись інтернет-банкінгом, наприклад, через Приват24.

При формуванні платіжних документів в графі «Призначення платежу» доцільно вказати: ІПН, ПІБ, номер договору і дату його складання. Ризики неможливості ідентифікації транзакції клієнт приймає на себе.

3.2. Що робити якщо не встиг погасити кредит?

Що буде, якщо не платити кредит в ZeCredit? Недобросовісного платника чекають:

 • штрафні санкції;
 • взаємодія з колекторами;
 • звернення до суду;
 • неможливість повторно оформити міні кредит в цьому МФО;
 • зіпсована кредитна історія.

Не платити по кредиту вкрай не рекомендується. Тимчасово зазнаєте фінансових труднощів? Тоді підключіть опцію пролонгації.

Ви можете продовжити кредит ще на один термін, сплативши при цьому відсотки за весь період користування позиковими грошима.

При серйозній простроченості доцільно здійснити реструктуризацію. Зверніться в інші сервіси, такі як Соскредит, Алекс кредит, VeroCash, Топкеш, SWIZO, Ультракеш, Студентлон та інші. Всі вони охоче видають кредит онлайн без відмови, не перевіряючи платоспроможність клієнта.

4. Детальніше про ZeСredit

ТОВ ФК«Інвеструм»- відносно молода мікрофінансових організація, яка почала своє існування в березні 2018 року. Вона займається видачею фінансового кредиту дистанційним способом. На жаль, кредит готівкою в Україні через свої офіси компанія поки не видає.

4.1. Документи, свідоцтва, сертифікати

Державна реєстрація МФК ZeСredit сталася в 2018 році. Нацкомфінпослуг видала свідоцтво ФК №1107 і привласнила ідентифікаційний номер 42201361. Діяльність компанії ліцензована Регулятором в жовтні 2018 року.

свідоцтво Зекредит Україна, Інвеструм компанія

4.2. Контакти

Офіційна назва компанії:ТОВ ФК«Інвеструм»
Гаряча лінія:+38(044)33-38-385
Місцезнаходження МФК:м. Киев, вул. Ярославська 6
Сайт організації:https://www.zecredit.com.ua
Електронна адреса:info@zecredit.com.ua

5. Відгуки користувачів про ZeСredit

ЗеКредіт відгуки в мережі найчастіше зустрічаються в позитивному ключі. Хоча кредитна організація ще молода, за два роки свого існування вона вже встигла полюбитися українцям. Кредитоотримувачі задоволені низьким відсотком при першому зверненні, швидким схваленням заявки за 5-20 хвилин і мінімальною кількістю необхідних документів.

Незадоволені роботою МФК тільки ті, хто не повертав кредит в ЗеКредіт. Вони нарікають на агресивну поведінку колекторів і надмірно високі штрафні санкції.

Пост опубликован: 15.01.2020


Эксперт по продаже финансовых продуктов: кредитов, микрозаймов

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Автор и экперт по продаже финансовых продуктов, микрокредитов в Украине. Ведущий специалист по разработке продуктов слубж финансового мониторинга банковского рынка.

Добавить комментарий

Заполните поля ниже. Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Подпишись, чтобы узнать о новых АКЦИЯХ по Микрокредитам!